Příspěvky uživatele - 12.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přechod z benzínu speciál na benzín naturál?, 9.9.2009
Přesně tak, konečně to někomu došlo, že dvoutakt nemá ventily. Jedenkrát jsem byl nucen použít BA 91,protože 95 nebyla.A čekat jsem nemohl.Mám pilu slabší, obsah 40 ccm, lištu 40cm.Tehdy jsem kácel a porcoval agát tak 6O u země a nestačil jsem se... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 9.9.2009
Zdravím, křovinořez Jonsered GR 41 mám od roku 96.Sekal jsem s ním i na kšeft a to dost velké plochy.Doma celý pozemek až do loňska, kdy jsme pořídili rotační sekačku.Musím říci, že jsem tehdy udělal dobrou koupi.Pravda je, že jsem ho jedenkrát... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 2.5.2009
Dobrý den, až mi za 20-30 let odejde invertor, protože vyschnou kondenzátory, tak to asi takové drama nebude.Bůhví, jaká bude v tu dobu technologie a zda se mého současného invertoru dobrovolně nevzdám, abych si pořídil něco lepšího, ale za 30 let... celý příspěvek >
Jonsered - motorová pila - zkušenosti?, 27.2.2009
Mám pilu Jonsered Turbo 40cm3,hobby třídu a křoviňák GR41(profi).Za dlouhá léta používání jsem s nimi neměl žádný zásadní problém.Z mé strany naprostá spokojenost. PS : tou pilou jsem kácel a porcoval kmeny do půměru až 80cm.Teď už to nedělám,... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 25.11.2008
Zdravím, než jsem si koupil gamu 131,měl jsem trafo einhell.Koupil na netu za 1100 Kč.Trafo bylo vybaveno ventilátorem a musím popravdě říci, že se mi nikdy nepodařilo trafo vypnout z důvodu přehřátí.A to jsem vařil 10 plech elektrodami 2,5 jednu za... celý příspěvek >
Technika sečení křovinořezem, 7.10.2008
Křovinořez vlastním již 14 let, tehdy jsem koupil profi třídu a stál nějakých 22k.Musím ríci, že kromě občasného servisu, pravidelné kontroly před a čištění po ukončení práce s ním nemám problém. Ale k tématu : doslova mne rve za uši, když slyším,... celý příspěvek >
Pila Stihl 211, 28.9.2008
Moje osobní zkušenost. V roce 96 jsem koupil pilu Jonsered(číslo teď z hlavy nevím),obsah 40 ccm, hoby provedení.Chtěl jsem původně s obsahem 45,ale zrovna nebyly a nedočkavost byla veliká.Tak jsem ji vzal. Nařezal jsem s ní každý rok minimálně... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 28.9.2008
Děkuji za připomínku. Ale vařím jen co je potřeba kolem baráku, nerez jen občas a spíše fakt jen plechy.Tak snad bude ta 131 dostačující. Pěkný den. Lin
Svářečka x invertor, 27.8.2008
Tak mi včera přišla mnou objednaná Gama.Jasně, že jsem ji hned musel prubnout.Je to nádhera.Oblouk na první dotek, zkoušel jsem i přilepit elektrodu a nepodařilo se, vaří jako ďas.Bylo to dobré rozhodnutí.Jen jsem na poslední chvíli změnil rozhodnutí... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 21.8.2008
Zdravím, protože jsem prodal kamarádovi své trafo, které se mu líbilo a chtěl ho, objednal jsem si včera set  gamu 151+kabely 5m+ss kukla ADF13+flexa 115 za celých 8650 komplet vč.poštovného.tak už se těším.Svoji starší ss dám tchánovi a nechám... celý příspěvek >
Jakou strunovou sekačku? Poraďte, 12.6.2008
Bral bych Stihl FS 38.Přece jen je to trošku značka.Ale ani s Kolibri určitě nešlápnete vedle.Stihlka bude hlučná stejně jako Kolibri.A ještě jedna věc.V každé prodejně těchto strojů nabízejí mimo mnoho dalších lákadel také věc méně populární,... celý příspěvek >
Jakou strunovou sekačku? Poraďte, 6.6.2008
Zdravím, vzhledem k rozlehlosti pozemku si dost dobře nedovedu pžedstavit, jak z asebou taháte kabel.Sekám pozemek 2000m a tak si to dovedu dost dobře představit.Netvrdím, ře el.sekačky nejsou dobré, ale jsou tak na trávníček u baráku.Šel bych do... celý příspěvek >
Výběr mot. sekačky s pojezdem, 5.6.2008
Zdravím, k dotazu, zda používám k čištění sekačky R 145SV vodu, odpovídám,že ano.Přicvaknu hadici, pustím vodu, nastartuji a nechám chvíli točit.Odhadem 2-3 minuty.Pak vodu vypnu a ještě chvíli nechám běhat motor.Pak ji nechám na luftu... celý příspěvek >
Výběr mot. sekačky s pojezdem, 3.6.2008
Zdravím, nedávno jsem řešil podobný problém.Nakonec zvítěila hq R145SV.Právě proto, že má regulovatelnou rychlost pojezdu.Změna rychlosti je závislá na přitlačení páčky u madla.Podle přitlačení se přisune napínací kladka ke klínovému řemenu a ten... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko, Honda ne HQ? - do 15 000Kč, 22.5.2008
Zdravím, minulý týden jsem si po dlouhém vybírání a zvažování pořídil sekačku HQ R145SV.Shodou okolností si týden před tím koupil sekačku i můj kolega v práci.Ten si vybral Partnera.Obě sekačky jsou suprové, za stejnou cenu(12k),jeho má i širší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika