Příspěvky uživatele - 198.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
no tak ta hadice bude ze spirálu aby se podtlakem nebortila to je jasné. tu studnu plánuji opakovaně tahat dosucha takže začnu v 5 a skončím v 7. zajíma mě ten výpočet jak vypočítat že z 35ti svislých metrů v palciapůl to dá 2 svislé, 100... celý příspěvek >
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
čerpadlo bude položeno na studni a pulmetrovou hadici a 7m plastovou trubkou "připojeno" na dno studny kdy voda začína v 5, tak snad problém s nasavanim nebude, spíš mám strach aby to po 100m něco z 1" hadice vytlačilo.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 21.4.2019
Zdravím chlapi, potřebuju poradit jestli mi hecht 343 vytáhne vodu z 7m studny a pošleji palcovou hadicí 100m daleko při převýšení 2m. Bo esi ne tak to bdu muset řešit nejspíš centrálou a pořádným čerpadlem a náklady mi porostou a to nemluvě o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika