Příspěvky uživatele - 3.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chilli u plotu - legální?, 25.2.2021
Myslím, že se na to zákon nedívá nijak. Proč by nemělo být legální pěstovat si papriku v oplocené zahradě? A jedovaté okrasné kytky běžně prodávané v zahradnictví si na zahradě pěstovat můžu? A co když mi na zahradu přistane nějaký nálet z okolí a... celý příspěvek >
Jalapeňo nepálí, 18.2.2021
Když si koupíte čerstvé pálivé jalapeno, které bude dostatečně pálivé, tak zkuste 2 varianty: 1. nechat část plodů v teple a přiměřené vlhkosti 3 týdny "dojít". Pak z nich vyberte semínka a ty použijte jako osivo buď hned nebo je usušte a zasaďte... celý příspěvek >
Okrasný kôpor?, 31.8.2020
Ty fialové květy, co jsou vídět na fotce, jsou toho "kopru"? Není to náhodou krásenka?
Poznáte někdo tuto rostlinu?, 8.7.2020
šeflera
Zahradnictví Spomyšl, 23.4.2020
Mají to napsané v "Nejčastější otázky a odpovědi". U prostokořenných stromků a drobného prostokořenného ovoce zasíláme jednoleté výpěstky. U prostokořenných stromků se jedná o špičák nebo špičák s obrostem, ze kterého si snadno vypěstujete... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 25.11.2019
Nám roste na zahradě kamýšník - naprosto nezničitelný plevel, který má podobné kořínky a oddénky jako pýr, ale navíc má na nich hlízky. Nemůže to být něco podobného?
Jaká je to pokojová rostlina?, 21.10.2019
Pepřinec okrouhlolistý?
Poznáte druh dýně?, 7.10.2019
Jestli je po rozkrojení dužnina oranžová, pak by to mohla být Lumina.
Míchání hnojiv, 11.9.2019
U rajčat mám zkušenost s černání konců plodů takovou, že nedostatek vápníku není daný jeho nedostatkem v půdě, ale tím, že rajčata ho díky vysokým teplotám nedokáží využít. Mám na jedné zahradě velmi vápnitou zeminu a na druhé neutrální. K černání... celý příspěvek >
Název plevele, 11.9.2019
Turanka kanadská?
Srnky a rakytník, 5.9.2019
Já mám zkušenost jinou. Máme sad obehnaný plotem za všech stran. Dospělých zajíců v okolí žije kolem 20 kusů + bažanti (minimálně také 20 dospělců). Srnky se za plot dostaly jen jednou, když nám zloději rozstřihli plot. Srnky nám tehdy z normálních... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Kde přesně byly ty listy nalezeny - lokalita?
Jabloň - zdroj ovoce a zdroj stínu, 8.8.2019
Bez vody to asi nepůjde. Nevím, jestli zrovna jabloň je ten správný strom do sucha a písčité zeminy. Loni nám díky suchu v sadu uschlo 6 asi 30 let starých jabloní. Když nejde o plody, nebylo by v tomto případě lepší zkusit třešeň? Ta snáší sucho... celý příspěvek >
Pěstování chilli papriček Habanero, 7.8.2019
Do googlu zadejte "Jak zvýšit výnos chilli papriček?" a dostanete se na stránky seminka-chilli.cz, snad ten článek trochu pomůže. (Tady se nesmí dávat línky na cizí stránky, bylo by to smazáno.)
Pěstování chilli papriček Habanero, 7.8.2019
Opadají, protože nejsou opylené.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika