Příspěvky uživatele - 78.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 22.4.2019 Obsahuje fotku
Ja som v sobotu vysadila von pokusných 14 rastliniek rajčín- 6 menších pod 5l petky, zvyšné už väčšie s nasadenými kvetmi alebo pukmi, s možnosťou nadokrytia tunelom, alebo kartónmi. Dúfam, že zaprší.Noci sú stále dosť chladné. Včera som obrala 1,30... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019 Obsahuje fotku
Pridávam ešte obr. zo skleníka.
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019
Môže to byť aj odrodou, posadila som do skleníka pred vyše 3 týždňami determinantnú 42 Days, už 2 týždne je samý kvet, ale plody nerastú, pritom Mongolskyi Karlik a Stupické skoré poľné majú krásne nasadených plodov. Aké odrody máte v skleníku? Ešte... celý příspěvek >
Protea- pestovanie, 17.4.2019 Obsahuje fotku
Na záhradkárskej výstave v Trenčíne som neodolala a kúpila som si túto juhoafrickú krásku v kvetináči, doteraz som u nás Proteu videla len ako rezanú v kvetinárstvach v kyticiach. V Austrálii som ju videla bežne v záhradách, pôsobila impozantne.... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019
Určite by som ešte všetky von nesadila. Ja niečo vysadím zajtra, na Zelený štvrtok s možnosťou nadokrytia v prípade hroziacich mrazíkov. Ostatné postupne v máji.Teraz vykopem hlbšie jamku, dospodu konince, posekanú trávu príp.zvyšky buriny bez... celý příspěvek >
Usychající sazeničky rajčat - prosím o radu, 17.4.2019
Slovenský prehliadač Google mi to neotvoril(viem si to skopírovať), po nainštalovaní Drive G, som foto prezrela, určite je to niečo bakteriálne, možno to bude tými jiffy sadbovačmi, dosť často sa stáva, že rajčiny v nich hynú, aj na substrát treba... celý příspěvek >
Usychající sazeničky rajčat - prosím o radu, 16.4.2019
Chyba mohla byť aj vo výsevnom substráte, prípadne mohli byť aj napadnuté semienka, rastliny nemajú rady ani prílišné preliatie, skúste presadiť do iného, kvalitného substrátu.  Eva T.
Rýchlenie rajčat 2019, 13.4.2019
S Minikumatom nepočítam na rýchlenie za oknom, siala som ho až koncom februára pre studený skleník a na von. Na budúcu sezónu dám určite znova GardenberryF1, Magliu Rosu aj Sleeping Lady, možno vysejem ešte takto skoro aj Mongolskyi Karlik, ten má už... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 12.4.2019
Mimmo, dúfam že v Bulharsku máte teplejšie ako u nás, hlavne v noci ešte hlásia mrazy. A stále nezaprší! V skleníku rajčiny sa zatiaľ držia, niektoré kvitnú a zasadajú, zvyšné už nahadzujú púčiky. Pokusne som vysadila pred 4 dňami 1 koreň- malú... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 12.4.2019
Gardenberry sú sladučké- menej kyselinky, ale chuť rajčinová, Maglia Rosa je kyselkavá, ale je to taká zaujímavá chuť, tak trocha citrusová- vyhovuje mi- netreba ju nechať prezrieť, aby tá kyselinka vynikla.Štartka má svoju typickú chuť, aj keď... celý příspěvek >
Rozdíl v názosloví?, 11.4.2019
Ano, veľmi často sa používa názov priesada- mladá rastlina určená na presadenie, ľudovo planta,  iné používané synonymá- odb. sadenica, sadivo, zdrobnele sadenička...
Rýchlenie rajčat 2019, 9.4.2019 Obsahuje fotku
Dnešná oberačka- 16 Gardenberry F1, 8 MagliaRosa, 2 ŠtartF1, 2 Sleeping Lady. Včera som zjedla ešte ďalšie 4 GB.  
Rýchlenie rajčat 2019, 9.4.2019
Ak je veľký vietor a noc pod 4 stupne tak ano, som na dôchodku, tak sa to dá.  E. T.
Rýchlenie rajčat 2019, 8.4.2019 Obsahuje fotku
Dnes mi začali dozrievať aj prvé Štartky a Sleeping Lady. Doteraz som obrala asi pol kila Maglie Rosy spolu s Gardenberry. V skleníku pekne zasadajú aj   Stupické skoré poľné.     Eva T.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika