Příspěvky uživatele - 72.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodník - frigo sadba, 21.4.2019 Obsahuje fotku
Kedze neprsi, tak som svoje frigo jahody aspon zasnezila, nech im je dobre :)
Postřik proti mrazu, 13.4.2019
Pan IH, zaver Vasho prispevku je nadherny.
Poda pre zemiaky, 11.4.2019
SPCH, dakujem pekne za tip. Spravim policko pokusne, cast upravim, cast necham tak ako je. Som zvedava na vysledok:)
Poda pre zemiaky, 11.4.2019
Skoda, ze som to vsetko nevedala skor, ako som objednala zemiaky. Z 5 odrod mam len 1 neskoru, no, lepsie ako nic. Dakujem pekne za radu.
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
Ked to bude kvitnut, urcite to dajte do diskusie, nech sme mudrejsi. Ja osobne velmi nemam rada, ked neviem urcit nejaky kvet:)
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
Presadit. Ved mozno to bude mat nejake pekne kvety. A ak nie, vyhodit sa to potom da kedykolvek.
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Tak tato reakcia sa mi velmi paci :):)
Vodní Hyacint, 7.4.2019
To je srdcervuce, nejdem si to ani predstavovat, lebo budem bulit take:(Dakujem Vam za tie ryby. A nech uz prsi tak normalne ako pred 20,30 rokmi.
Vodní Hyacint, 7.4.2019
Konvalinka, ste uzasna, ze ste ich zachranili, to je take krasne a uslachtile. Hned je den este krajsi.
Rozkvétání 2019, 6.4.2019
Taky tak:) Ja sa zajtra pozriem, ci je aspon 1 vrchny cm pody vlhky, lebo to bol dost kratky dazd.Konkretne u nas dazd vzdy stiahnu Slanske vrchy a Dargov a nas to chyti bud len velmi okrajovo alebo vobec.
Rozkvétání 2019, 6.4.2019
Aktualna z dneska. Som zvedava, co bude zajtra, lebo po straaaasne dlhom obdobi sucha dnes vecer prsalo. Tak snad neopadali vsetky kvety. Tohto roku inac vsetko kvitne v takom normalnom termine ako pred 2,3 desatrociami, az sa tomu divim. V... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 6.4.2019 Obsahuje fotku
Takto nadherne kvitne kazdy rok nasa asi mirabelka.
Poda pre zemiaky, 6.4.2019
No prave, ja by som chcela zemiaky vystavne:) Byvali majitelia tam mali vysadeny vinic, tomu ten strk nevadil. No, ako sa vravi, dako bolo, dako bude. Skusim a po zbere sa bud postazujem, alebo pochvalim:)
Poda pre zemiaky, 6.4.2019
Nenapadlo ma to vobec s tou katrovackou. Teraz uz nestihnem, ale do buducna je to super napad. Takze pokusne vysadim do podmienok ake su a snad budem mat stastie a moja paranoja sa nepotvrdi:)
Poda pre zemiaky, 6.4.2019
80 m2. Podiel strku a hrubeho brizolitu 30%, velkost okolo 1cm. Je to taky ostrohranny strk, ziadne pekne okruhle kamienky. Poda je inac dobra, neviem preco to tam byvali majitelia vysypali. Ked tie zemiaky rastu, a z kazdej strany narazia na nejaky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika