Příspěvky uživatele - 242.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku 40V - program, 11.4.2019
Možná klikař jsem, ale mám ještě pilu Hecht 945 a ta je starší než 10let a kupoval jsem na ni nic jiného než jednou lištu a asi 15 x řetěz. Čas od času říznu do země. Nic jiného.  Tehdy stála 5 tis. Mimochodem až odejde koupím si accu a... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 10.4.2019
Mámsekačku Hecht 5040 s pojezdem z roku 2015!!! v té době na trhu snad ani nikdo jiný nebyl s accu sekačkou s pojezdem. Každý se tady do Hechtu obouvá, ale všimli jste si že v sekačkách byl skoro nejlepší v Dtestu(neplacená arganizace na rozdíl... celý příspěvek >
Sekačka se startérem, 19.4.2016
Mám sekačku Hecht 548SWE od roku 2014. Baterku mám puvodní a zatím jediná udržba je výmena oleje na jaře. Jinak seká a běhá super Vloni jsem nabíjel 2x jednou na jaře a jednou v září když to znova začlo rust.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika