Příspěvky uživatele - 14.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 31.7.2019
Ne, to vážně nejsem. :)
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 29.7.2019
Byl jsem na dovolené, omlouvám se. ve chvíli, kdy popisuje jak to tam dal hrozně drmolí, není mu moc rozumět, ale říká tam něco o lepení, jen mi z toho není také jasné co k čemu. Bohužel. Ptáte se na program SAP?
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 19.7.2019
S němčinou problém nemám, živí mě.:) Není tam ale třeba moc rozumět. Oni to tam mění za nylonové, nebo nerezové síto. Z gumové podložky vyříznou zbytek starého síta, nové vystřihnou ve velikosti obou rámečků, vloží do prolisu v bubnu, tu gumu ze... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 18.7.2019
Ano. jak se vrátím z dovolené, budu muset koupit a vyměnit. Ty čínský kluci to do těch gumových rámečků zapekli jen do kraje...
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 17.7.2019
Tak po dvouměsíčním spokojeném provozu začlo praskat síto... Stejně jak je vidět na YouTube v příspěvcích...
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 3.6.2019
Díky za upozornění pane Hrkale, budu to hlídat.
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 3.5.2019
Krásná plocha a objem. Na takové hladině bych ale viděl tak 4 skimmery, nevím jak funguje ta samospádová filtrace, pokud jako nějaký široký splav, stačili by výkonné skimmery třeba jen 2. Kačírek ve vodě sice pěkný ze začátku, ale později... celý příspěvek >
Typ UV trubice, 15.4.2019
Ano, já psal o ponorné lampě. Pokud řešíte dvě patice, pak si to můžete uzavřít také do KG trubky s oboustrannými víčky nebo zátkami s průchodkami atd., pak mi ale celé takové martirium postrádá smysl a koupil bych raději nějaký hotový osvědčený... celý příspěvek >
Typ UV trubice, 11.4.2019
Snadno právě k té nerezové vložce nějakou trvanlivější objímkou, ale na sezonu by mohla vydržet např. el. stahovací plastová páska u jedné i druhé patice, pokud už to chcete vyloženě komplikovat tou dvoupaticovou UV a ne tam jednoduše vložit... celý příspěvek >
Přečerpávání vody vzduchem, 11.4.2019
Pokud vám jde o velikost bublin a přitom jen o prokysličení vody, podívejte se na netu na difuzory používané v čističkách (jemné bublinky a ca. 10 let bez údržby a zanášení). Jen cena trochu vyšší.:) 
Typ UV trubice, 10.4.2019
Já řeším podobnou věc v gravitačním systému, kde šachticí pro ponornou UV bude KG trubka většího průměru vyložená nerez plechem pro trvanlivost KG a maximální odraz záření a tím i účinnost..
Přečerpávání vody vzduchem, 10.4.2019
Zdravím, koukněte na YouTube, je tam toho dost, podrobně popsáno, výrobní postupy atd., hledejte např. pod Airlift...
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 17.9.2018
Perfekt! Díky oběma pánové! Já v bezprostřední blízkosti listnáče ani jehličnany nemám, takže enormního ucpávání se nebojím, ale jak píšete, člověk neví, jakou mrtvolu to vezme.:) No, přívod vody od jara do podzimu chci řešit přívodem vody ze... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 14.9.2018
Děkuji za reakci. Filtr jsem zrovna včera objednal v setu s průhledným víkem a čerpadlem v Německu za peníze co tu stojí jen samotný filtr... Budu ho zapojovat gravitačně. Rád bych vodu z odpadní roury vracel po separaci hrubých nečistot zpět... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 11.9.2018
Dobrý den, také zvažuji koupi tohoto bubňáku. Můžete se po čase podělit o jeho fungování v praxi a jeho optimální instalaci při gravitačním zapojení prosím? Problémy v Německu s potrhanými síty u tohoto filtru jsem viděl také, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika