Příspěvky uživatele - 185.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svetlé listy na čerešni, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Na záhrade mám v rade 5 čerešní naštepených na vtáčnici. Všetky majú krásne zdravé veľké listy a už aj asi 10 cm výhonky, ale jedna čerešňa má listy malé svetlo zelené s presvitajúcimi žltými škvrnami a taktiež žilnatina má žltú farbu. Takže list je... celý příspěvek >
Kořeny kroucené vrby, 5.5.2019
natrafil som na toto vlákno a mám obavy. asi 10m od domu a od knalizácie a vodovodu máme krútenú vrbu. má už niekoľko rokov a jej výška je cca 8m. do akej vzdialenosti dokážu dôjsť korene vrby? máme sa báť? zatiaľ nepozorujeme žiadne zmeny. zasadili... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 29.4.2019
a karate zeon nie je vhodný proti pilierke? 
Ako podporiť rast?, 24.4.2019
V jari som naočkoval mladú planú čerešňu. Očko som umiestnil tesne pod korunku na kmienik. Je to mladá vtáčnica asi 1m vysoká a miesto očkovania je asi o hrúbke ceruzky. Očko sa ujalo ale pučí veľmi pomaly za 2 týždne sa skoro vôbec nezväčšilo, ale... celý příspěvek >
Chytili sa vrúble?, 11.4.2019
tú ochranu na zemi som dal len teraz kvôli sliepkam, ktoré neskutočne hrabú. bude to odstránené 
Chytili sa vrúble?, 8.4.2019 Obsahuje fotku
v
Chytili sa vrúble?, 8.4.2019 Obsahuje fotku
b
Chytili sa vrúble?, 8.4.2019 Obsahuje fotku
v
Chytili sa vrúble?, 8.4.2019 Obsahuje fotku
tohto roku som vyskúšal štepenie čerešne na kopuáciu. púčiky sa začali pomaly zväčšovať a vyzeralo to že sa ujali, ale dnes som sa bol pozrieť a púčiky na materskej rastline sa už pomaly roztvárajú a tieto naštepené stoja nepohnute. je to znak toho,... celý příspěvek >
Vzrast hrušky, 1.3.2019
Čo sa stane ak do slabšie rastúcej hrušky naštepenej na plánke naštepím do koruny silno rastúcu odrodu. Bude tá silno rastúca neskôr prerastať tú slaborastúcu alebo tá slaborastúca zabrzdí aj rast naštepenej silnorastucej odrody? 
Má cenu ještě sbírat rouby, 21.2.2019
ja som teraz v sobotu odstrihol vrúble priamo zo stromu a naštepil som ich u mňa na záhrade. štepil som čerešne a ringlotu technikou - kopulácia a chip budding. sám som zvedavý aký bude výseldok. teraz cez víkend u nás hlásia mrazy. dúfam, že im to... celý příspěvek >
Hnojenie močovinou, 22.1.2019
ďakujem za odpovede 
Hnojenie močovinou, 21.1.2019
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je vhodné hnojiť močovinou ovocné stromy a tuje. Ak áno ako ju treba nariediť, v akom pomere? 
Zlý rast hrušky, 25.11.2018
v jari som kúpil mladú hrušku (špičiak), v lete vyrástla ale nie tak pekne ako by hruška mala rásť, čiže zvislo hore. konáre jej rástli do šírky. nevyrástol jej žiaden terminál a vtvoril sa akýsi dáždnik. má zvláštny tvar. neviem ako by sa to dalo... celý příspěvek >
Kupovaný kompost, 2.11.2018
Má niekto skúsenosti s pridávaním kupovaného kompostu do jamy k novovysadeným stromčekom? 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika