Příspěvky uživatele - 140.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
WAP Karcher 5.610 drahá hobby třída, 6.4.2019
Zdravím přítomné, mám stejný typ vapky Karcher, do roka ji cca 3x používám. A dnes jsem zjistil, že po zapnutí a spuštění pistolí normálně funguje, ale po přerušení a opětovném stisku pistole se už nenatlakuje na maximum.Musím nástavec za pistolí... celý příspěvek >
KSB 3940 neštartuje, 27.8.2018
..zkuste svíčku demontovat a pak do válce stříknout malé množství BA.Dále zpět namontovat svíčku a zkusit startovat.
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 2.3.2017
...tak to je fajn, gratuluju k úspěchu, texi.
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 19.2.2017
...hm, škoda, že jsem se nezmínil posledně, mám tu zapalovací cívku novou, taky jsem si myslel, že je původní vadná a objednal novou-jak se pak ukázalo, zbytečně - bylo to svíčkou. texi
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 15.2.2017
Ahoj, já měl stejný problém, stačilo vyměnit zapalovací svíčku. texi
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 25.1.2017
...hmm, podle wikipedie neodymový magnet strácí funkčnost při 80°C, takže je to možné.
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 25.1.2017
...odmagnetovává se střídavým napětím, ale že to jde tak snadno horkovzduchem - docela pochybuju...
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 25.1.2017
Zdravím, jak se vám to mohlo povést? Když chci něco odmagnetovat, mám s tím velké problémy...
Pila jde špatne do otáček, 18.11.2016
Stoprocentně nic nepokazíte když vyčistíte celou palivovou cestu od nádrže ke karburátoru a dále pak vstupní sítko ve víčku karbu
Zapalovací svíčka, 17.11.2016
V návodu k pile je psaná svíčka Champion RCJ7Y.Tak se budu tedy toho držet. V autorizované prodejně HUSQVARNA zde v Chlumci nC mi doporučili svíčku HQT1 a proto jsem ji tam dal a pravidelně po určitých m3 mě opět rádi viděli :).
Zapalovací svíčka, 17.11.2016
...ale když nemůžu nastartovat, dám novou svíčku, zatáhnu, naběhne a pak dal ších cca 12m3 startuje v pohodě.
Zapalovací svíčka, 16.11.2016
..vidím náhradu za NGK -  Brisk P15Y
Zapalovací svíčka, 16.11.2016
..můžu vyzkoušet...
Zapalovací svíčka, 16.11.2016
Zdravím přítomné a poprosím o názory. Vlastním Husqvarnu 142.Každý rok s ní připravím cca 20m3 dřeva - pokácím a nařežu do metrů.Poslední čtyři roky mám vysledováno, že mi zapalovací svíčka vydrží v průměru na 12m3 dřeva. Používám typ HQT1, naposledy... celý příspěvek >
Zapalování u pily HQ 136, 7.11.2016
...cívka vůči kostře musí mít odpor, jak by se uzavíral obvod?   
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika