Příspěvky uživatele - 73.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň Stanley, 24.6.2019
Dobrý den, děkuji, zkusím udělat jak popisujete. M.C.
Slivoň Stanley, 23.6.2019
Nikdo neví, co by to mohlo být???
Slivoň Stanley, 22.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Mám na podzim zasazenou slivoň Stanley. Nyní začala mít na konci větví suché, zčernalé listky, vždy tak posledních cca 10 cm. Všechny konce jakoby hynou a nerostou dále... Nevíte, co by to mohlo být a jak proti tomu... celý příspěvek >
Jak daleko sázet stromy od sebe?, 7.6.2019
Dobrý den, chtěla bych zasadit na podzim 5 následujících stromů. Mám v plánu je sázet do řady vedle sebe podél plotu. Otázka tedy zní, jak široké tyto stromy v dospělosti budou popř. jak daleko od sebe stromy sázet? Pořadí by bylo... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 9.4.2019
Dobrý den, děkuji mockrát za radu. M.C.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji mockrát za rady, jak ostříhat Lunu a Red Topaz. Mohu ještě poprosit o radu na Rajku? Děkuji mooc. M.C.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 7.4.2019
Dobrý den, děkuji mooc za radu. Jdu to střihnout :-) M.C.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Luna M26 v příloze.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.4.2019
Viz foto v příloze. Děkuji.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Dále pak prosím o radu, jak ostříhat jabloně Lunu a Red Topaz? Obě na podnoži M26, stáří stejné... Děkuji mooc. Jsem zahradnice - začátečnice. M.C.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, jak byste mi doporučil ostříhat jabloň - Rajka na podnoži M26? 
Jak zasřihnout mladou broskev Redhaven?, 5.4.2019
Děkuji za rady :-) M.C.
Jak zasřihnout mladou broskev Redhaven?, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem zahranice-začátečnice a potřebovala bych poradit, jak zastřihnou mladou broskev Redhaven, zasazenou na jaře 2015: Prozatím jsem ustřihla větve, které vedly dovnitř koruny. Teď nevím, zda-li mám zkrátit ostatní větve cca o 1/3 tak, aby... celý příspěvek >
Střih mladé slivoně Stanley, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jsem zahrádkářka-začátečnice a potřebovala bych poradit, jak ostříhat slivoň Stanley sázeno vloni na podzim.  Byla bych moc ráda, kdyby se mi aspoň takhle přes fotku dalo nějak poradit co a jak zastřihnout...... celý příspěvek >
Střih mladých jabloní, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Luna M26
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika