Příspěvky uživatele - 123.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z čeho živý plot?, 10.4.2019
Takže nějaká naděje je? Z toho mi vychází asi jen ptačí zob nebo bobkovišeň? Z habru mám strach, aby se nerozrostl, myslím tloušťku kmene. Stanoviště slunné, jih, 270 mnm, větrné, půda hlinitá. Míša
Z čeho živý plot?, 10.4.2019
Máme pletivový plot a od něj ve vzdálenosti 3 m vysázené ovocné stromky, čtvrtkmeny a polokmeny. Mohu mezi stromky a plot ještě vysadit nějaký úzký živý plot? Stačil by do výšky 2 m.
Dřevitá pivoňka, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu ohledně výsadby pivoňky. Mám dvě hlízy, viz obrázky. Je u nich psáno: Je důležité hlízy vysadit mělce, těsně pod povrch země. Při hlubší výsadbě nekvetou. Jaká část má být teda nad zemí? Děkuji Míša
Řez nektarinky, 17.3.2019
Děkuji Ivane, udělala jsem to tak.
Řez nektarinky, 16.3.2019
Děkuji moc
Řez nektarinky, 16.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem začátečník v sadbě stromků. Koupila jsem nektarinku Redgold, podnož Montclar. Vím, že potřebuje hodně ořezat, aby zakořenila. Co se týče korunky, je zapěstovaná do kotle, je to tak? Mám tedy nechat ty 3 silné kosterní větve a ty dvě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika