Příspěvky uživatele - 215.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 4.4.2019
Pane Hlavatý, namořit, znamená u nás otrávit, moří se obilí proti plísním a různým nemocem, možná i proti škůdcům, takže 15x stříkané jablko, švestka, nebo réva je zkrátka otrávené, zkrátka namořené.Já stříkám pouze švestky proti pilatce, jinak žádné... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 4.4.2019
Zdravím, všichni notoričtí přispěvatelé svých výpěstků na výstavy, soutěže typu "nejkrásnější jablko"a všelijaké degustace připravují tyto jablíčka na svých stromech celý rok, ne, že jich nechaji jen pár na stromku náležitě nahnojeném, ale řádně je i... celý příspěvek >
Zimni jablon s tvrdymi plody pozde dozravajicimi, 1.4.2019
Já jsem si stromek Admirála letos také koupil, ale použil jsem jeho větve na rouby, jelikož neni místa, mám ho zatim v děravém kýbli a někomu ho časem podaruji.Naroboval jsem na část stromku na podnoži MM-106 s Bohemií a na jednu spodní větev s... celý příspěvek >
Palenka z datli?, 1.4.2019
Asi před 50ti roky otec také pálil z datlí, vozili je do kolchozu ke zkrmení pro dobytek, prý je na lodi při přepravě napadl nějaký brouk, či co... Byly to 70ti kilové žoky ale nevím jak to otec dělal, ale náramně si chválil kak mu to teče jako... celý příspěvek >
TopTaste?, 31.3.2019
Posázaví má jistě své úrodné oblasti, tady v úrovni řeky maji lidé kolem domků meruňky i broskve, je tam závětří a naplavená zemina, jenže výš, kde je svah už to je horší.Otec celý život litoval, že si nevybral místo k obývání někde na Kolínsku, ale... celý příspěvek >
TopTaste?, 30.3.2019
Zdravím Petře, já Topa kupoval loni zároveň s Hagantou, a právě že byl na podnoži myrobalánu se mi líbil, jinak jsem další údaje o této švestce nevěděl, až doma jsem se dočetl o té špatné odlučitelnosti.Jinak za ty roky jsem vystřídal nejméně 10... celý příspěvek >
TopTaste?, 29.3.2019
Zdravím, také jsem si loni pořídil TopTaste, bylo několik plodů, ale až letos bude na posouzení, bude hlavně do soudku a jak zde všichni připomínaji neodlučitelnost, ani já si nedělám iluze... Ale nikde jsem se nedočetl jestli ta neodlučitelnost... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 14.3.2019
Pane Hlavatý, oko odborníka mrkne a vidí... Jonagored a Red Prince, je dle mého laického úsudku to samé... měl jste recht
Určení jablka dle fota, 14.3.2019
Ano, ano, už jsem to nestačil opravit:-) ten Jonagold v tom prsty měl...
Určení jablka dle fota, 14.3.2019
Zdravím, pánové zahradníci, tak jsem se tedy vydal do městečka vzdáleného 35 km kvůli tomu luxusnímu jablíčku abych zjistil na 100% co to je zač, protože ty Jona, Jona se mi nezdálo to pravé, takže samá voda, byla to odrůda Red Prince... Ještě musím... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 13.3.2019
Ano pane Hlavatý, zeptal bych se prodejce, ale nakoupil jsem ve městě 35 km vzdáleném a teprve degustace doma ukázala kvalitu... i tak děkuji za typ... K.
Určení jablka dle fota, 13.3.2019
Ano, nechtěl jsem to přímo psát, že bylo jemně trpké, když přitom bylo příjemně sladké... děkuji. K
Určení jablka dle fota, 13.3.2019 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, také bych měl prosbu s i dentifikací jablka.Před týdnem jsem koupil od soukromníka bedničku jablek, to žluté poznám i já :-) ale rád bych zjistil to druhé, červené, rodině se jeho chuťové vlastnosti líbí tak, že bych někde sehnal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika