Příspěvky uživatele - 145.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 4.4.2019
Ten dým je bomba, taky jsem zkoušel Jinak destilátor je velmi všestraně využitelná věcička, to je fakt. -Honza-
Slimáci, 4.4.2019
Bodejď že Vám je pižmovky nežraly, na to jsou stavění indičtí běžci. Ty to nepřestane bavit nikdy. Slizu na zobácích si vůbec nevšímají, když je dostatek slimáků tak večer když zalézají do kachníku mají zobák jako kouli, kolik tam toho slizu mají.... celý příspěvek >
Zahradní jezírko - akvarijní ryby, 4.4.2019
To se divím, ta paví očka a jak jsou aktivní. Kdybych to neviděl, tak bych nevěřil
Slimáci, 4.4.2019
Tak to je možná vysvětlení, protože ten úbytek je tak výrazný, že mi přišlo s podivem že by to všechno zvládly jenom ty naše kachny :-)
Slimáci, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Tady jsou fotky těch žroutů, naše fotky kachen se slimákem v zobáku nemám, tak snad nevadí ilustrační foto z internetu :-) Když má kachna možnost, tak si většinou se slimákem v zobáku běží k misce s vodou, a tam ho namočí a rovnou zapije. A měli by... celý příspěvek >
Slimáci, 4.4.2019
Ještě dodám že při tom nesmíte po zahradě rozsypávat jed, aby se od slimáku pak noetrávili i indičtí běžci. Žádné přípravky proti slimákům pak ale ani potřeba nejsou, protože jsou to opravdu velmi nenažrané a vitální kachny, celý den běhají sem a... celý příspěvek >
Slimáci, 4.4.2019
Tak to by se naši indičtí běžci pěkně napapali, až by jim praskaly pupky. Tyhle kachny nám první rok vyklidily zahradu od slimáků tak, že v dalších letech po nich nejsou ani stopy, a to jsme v oblasti kde jich je pěkná inaze. Kachny ani nemají co... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 4.4.2019
Jak Vám to dopadlo?
Destilační přístroj, 4.4.2019
Zkoušel jsem vaporizovat CBD hašiš, který se dá běžně koupit na internetu jako doplněk stravy, a zjistil jsem, že když se pak vdechnutý dým foukne do destilátoru, tak se vysráží na stěnách, a pak jde propláchnout alkoholem. Tím se alkohol obohatí o... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika