Příspěvky uživatele - 141.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez tříletého stromkového rybízu, 4.4.2019
Dekuji i za Vase rady. Je mi jasne, ze musim udrzovat mlade vyhony. Takze vlastne pristi rok budou tyto vyhony jiz dvoulete a tudiz teoreticky budu zkracovat tak, abych podporil rust novych, to znemana pokracovat na dve ocka? Ten chranic je... celý příspěvek >
Řez tříletého stromkového rybízu, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Dakujem velmi pekne za rady pan Ivan. Vase stromky vypadaji skvele. S tim zmlazovani mi to prakticky take neni moc jasne. Znamena to, ze tedy rok od roku se budu postupne zbavovat tech celych vyhonu? Mam tady jeste jeden stromek, ktery je... celý příspěvek >
Řez tříletého stromkového rybízu, 3.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, chci se jen ujistit ohledně řezu červeného stromkového rybízu. I přes prostudování různých návodů a koukání na instruktážní videa se nejsem jist řezem. Stromky mám tři roky. Opravdu všechny výhony pokrátit o 1/3?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika