Příspěvky uživatele - 130.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Acrobat MZ x Acrobat MZ WG, 11.8.2020
Též řeším postřik u venkovních slalátových okurek. Plíseň zatím není, ale vím, že u nás v druhé půlce srpna dokáže během pár dní zlikvidovat celé rostliny. Acrobatu MZ WG mám dost. Acrobatu končí registrace kvůli složce mancozeb, což je kontaktní... celý příspěvek >
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Druhá, stejná odrůda, foto z 2017. Loni to bylo podobně vzrostlé.
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Přidávám foto, abych nemluvil jenom obecně. První 2019. Obojí je odrůda Bejbino.
Citronela (citrónová tráva), 2.4.2019
Semínka se dají běžně koupit, vysel jsem loni na jaře,  pak přesadil do většího květináče na slunném místě (jižní průčelí domu). Celé léto vypadala nic moc- tenká, teprve až na podzim jsem zjistil, že začala být docela použitelná, sice tenčí... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 25.3.2019
Dotaz, meruňku (maďarská) mám rozkvetlou od neděle tak z 90 %, nicméně nyní je chladno a nelétají včely. Bude to vadit, teplo má být až o víkendu?
Sulka - jak použít?, 25.2.2019
Loni jsem stříkal mědí, ale doporučují se pro jistotu 2 postřiky a síra v zemi je téměř neškodná na rozdíl od mědi. Naopak u Sulky se píše o riziku popálení zelených částí. Tak dnes postříkáno 4% Sulkou, zbytkem postřiku jsem též přejel révu. Mědí... celý příspěvek >
Sulka - jak použít?, 25.2.2019
Googlit umím, ale nakonec je to jinak. Sulka Extra neměla loni registraci jako postřik, nebo naopak měla a nyní už nemá, takže jsou na internetu 2 různé popisy. U mého popisu není o broskvoních ani slovo. Je jiné i složení. Jsou Sulky Extra NPKS... celý příspěvek >
Co dál s novou révou?, 25.9.2017
Po vyrašení očka přidáme oporu a při růstu vyvazujeme, vy jste to neudělal?
Peronospora, má cenu ještě letos stříkat?, 30.8.2017 Obsahuje fotku
No nakonec ani nevím, předpokládal jsem. Přidávám foto přední části. Zadní vypadá bez bílého povlaku.
Vosy - jak na ně?, 21.8.2017
Půl litru benzínu?? . Dělám to takto, v noci, když vosy zalezou, do injekční stříkačky 20 ml naberu benzín a vstříknu do otvoru hnízda. Kvůli bezpečnosti nejraději na lopatce zapálím kus pepa a pak hořící pepo hodím k otvoru. I těch pár ml benzínu... celý příspěvek >
Škůdci, 3.8.2017
Fotka je rozmazaná, chtělo by to fotoaparát s makrem a ještě vyfotit broučkovi břicho, může tam mít charakteristické rýhy.
Škůdci, 3.8.2017
Štěnice?
Bobkovišeň - letní řez?, 3.8.2017
Taky to řeším, z důvodu rychlého oddělení od souseda jsem koupil vyšší bobkovišně, ne úplně husté. I když píšou, že se má stříhat v červnu apod, stříhat podle mne jde asi kdykoliv v létě. Tam, kde ustřihnu, tak tam vyroste nové koště. Boční... celý příspěvek >
Stáleplodící jahodník, co to je za chorobu?, 3.8.2017
No to je radost. Květopas, ten jsem už zlikvidoval chytáním a postřikem, teď další breberky :-(.  Doporučujete spíš rostliny zlikvidovat a zasadit tam něco jiného, nebo postřiky se to dá dostat do rozumného stavu?
Stáleplodící jahodník, co to je za chorobu?, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, viz obrázek, odrůda Anabelle, květní poupata vypadají seschle, případně i některé nové listy okolo též. Co to může být za chorobu, nějaká plíseň?  A co s tím, vykopat, zlikvidovat? Teoreticky by to mohlo být i vedrem, jahodníky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika