Příspěvky uživatele - 115.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odroda egreša, 11.8.2019
Do takovéhle barvy jako na obrázku mi letos dozrál angrešt deklarovaný prodejcem jako Rolonda. Tím neříkám, ze je to ona. Podle obrázků na internetu by měl být mnohem tmavší. PeP
Okurek - pouze samčí květy, 8.8.2019
Přidám svoji letošní zkušenost. Loni 25 sklenic nakládaček, letos už 50. Stejný počet sazenic. Pěstuju Vertiko ve foliáku i venku. A právě venku se poslední měsíc těch pár sazenic tak rozjelo, že jsem jen čuměl. Podle mě pomohlo: pytel koupeného... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 6.8.2019
Ahoj, jak to máte letos s aronií ohledně zralosti? V minulosti se sklízela v září. Ale posledni roky mnohem dříve. Letos mi už připadá, že bych s ni mohluz začít na sirup.. Už někdo letos sklizíte?
Kde seženu medvědí česnek?, 8.5.2019
Myslíte, že když teď zasadím cibulky i s listky do země na zahradě tak na jaře vyrostou? Nebo raději listy dát pryč a zasadit jen cibulky? Díky
Uklízet folník?, 28.3.2019
Návody jako správný chlap čtu, až když všechno selže ;-) Odpovídám: nevím, jinou než zelenou jsem nepoužil. P.
Uklízet folník?, 28.3.2019
Přidám zkušenost s foliakem z Globusu, zelenej 3x2 m. Po dvou letech jsem letos kupoval novou plachtu, protoze se začal rozpadat, objevily se tam male dírky, tak jsem objednal za tisíc novou. Zima plachtu určitě poskozuje, ale tomu mému zřejmě... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - stanoviště, 24.3.2019
No všude píšou, že 2 keře jsou základ,. Těch 40 cm je maximum, fakt mam na to málo místa.. Měl bych to mezi vrátkama a záhonkem medvědího česneku, celkem tak 100x60 cm u plotu. Dva keře, když počítám, že porostou málo ve stinu, který tam od konce... celý příspěvek >
Kdy roubovat za kůru, 20.3.2019
Zdravím, loni jsem jako začátečník rouboval za kůru z nedostaku času až na konci května; z 12 roubů se nechytil ani jeden; rouby jsem asi špatně skladoval a byly suché. Mam malou slivoň, nikdy neplodila, tak jsem to chtel změnit, nepovedlo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika