Příspěvky uživatele - 10.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jehličnany a srčí zvěř, 24.7.2008
Existuje nějaká dřevina ať už jehličnan nebo listnáč, který srnky nebo zajíci nechají na pokoji?
spirála na rajčata a okurky, 4.6.2008
Dneska jsem volala panu Burdovi, jak zde radíte a stále spirálové tyče k rajčatům vyrábí. Řekl mi, že vyrábí tyče o síle 7, 8 a 10 mm. Absolutně mi nedoporučil ty ze 7 mm s tím, že jsou nestabilní. Doporučil mi 8 a 10 mm. Vzal jsem tedy 10 mm a délku... celý příspěvek >
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 11.5.2008
tak koukám, že na révě mám to stejný. Loni jsem ji nestříkal a nic takového tam nebylo. Znamená to, že letos žádné hrozny nebudou?
hnojivo, 30.3.2008
To by mě zajímalo taky.
Asi jsem špatně ostříhal révu, 5.3.2008
Tak jsem se díval na to video, je to vcelku poučné, líbilo se mi u toho druhého vedení, jak vzal nůžky a všechno to ostříhal http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=17.02.2008&238m=p&238p=LOSKUTAK&238v=129662
Asi jsem špatně ostříhal révu, 5.3.2008
Jsou to normální hlavy a nechci, aby se réva nikam plazila. Všechny letorosty jsem ostříhal na 2 až 3 očka. Jsem rád, že to mám dobře. Takže mám nechat všechny výhony, které obrazí z těchto oček a ostatní vylámat?
Asi jsem špatně ostříhal révu, 5.3.2008
Vloni jsme koupili zahradu a máme tam několik hlav vinné révy. Réva plodila, bylo na nich hodně hroznů. S révou nemám žádné zkušenosti, letos jsem ale asi nějak špatně pochopil, jak se réva stříhá, i když jsem přečetl hodně příspěvků na tomto... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 1.10.2007
Savo nefuguje, zkoušel jsem.
solarni odpuzovac krtku, 28.9.2007
Objednal jsem od odpuzovač na baterie od  Deramax.cz, tak jsem zvědav, pak poreferuju.
solarni odpuzovac krtku, 12.9.2007
Jaký máte ten odpuzovač na baterky? Na trhu je jich celá řada a chtěl bych koupit přesně ten, který vám pomáhá.
Podzimní výsev trávníku, 12.9.2007
Já jsem zasel trávník včera na 100 m2. Půdu jsem zryl, uhrabal do roviny, zasel osivo, nezasekával hráběmi, ale důkladně uválcoval válcem. A od včerejška kropím a kropím, tak uvidím, kdy vyleze. Má být pěkné počasí, tak to nebude dlouho trvat.
Jaký vyžínač - benzinový nebo akumulátorový?, 26.8.2007
Chci si na zahradu pořídit buď akumulátorový vyžínač zn. Bosch s plastovými noži nebo nějaký benzinový strunový vyžínač. Oba stroje se dají koupit do 3 tis., ale nevím co bude lepší. Někteří z Vás s tím mají určitě už zkušenosti, neporadíte? Na co si... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika