Příspěvky uživatele - 36.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štíhlé vřeteno - zakracovat nebo ne?, 21.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pěstuji jabloně a hrušně jako vřetena. Tento konkrétní strom (Fantasia na M26) jsem ponechal bez zakráceníkosterních větví, pouze větve vyvazuji do vodorovné polohy. Předpokládám, že vodorovné větve obrostou plodonosným obrostem a jejich... celý příspěvek >
Lucasova, 21.3.2019 Obsahuje fotku
Po dvaceti letech trápení ustoupila Lucasova další legendě, která narozdíl od ní u mě spolehlivě dává krásné zdravé plody. Nedala se lehce, po třech hodinách a třech propocených tričkách byla venku... 
Skleník od firmy Korbel, 4.3.2019
no mě skleník nezujal vůbec delají pouze 4mm makrolon což je hodně málo chce to min 6mm ale idealne 8-10mm je to hodne znat na úrodě a na jaře nepada teplota nemusí se přitápět přez noc
Tloušťka polykarbonátu, 4.3.2019
Ahoj i 6mm je málo je to neskutečný rozdíl ale samozřejmně čím silnější makrolon de rapidne cena nahoru. A doporučuji pouze hliník nezapomeň že ve skleníku je velké vlchkost a pozin jsou tenké profily cca 1 mm nizká životnost, hliník je lehky a věčny... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 4.3.2019 Obsahuje fotku
Ahoj já mam ve skleníku výstuhu jednak bez ni se rozjizdi do boku a jednak na to vesim okurky
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 4.3.2019
Zdravím mám skleník LANITPLAST 3 roky 4 mm makrolon velikost cca 2,7mx4x3m a je problem že dutinky jsou už plné bordelu a dokonce do nich lezou i žížaly. Sklenik je nestabilni mám ho v prostředku na 2 mistech podložen jinak se rozjiždí do stran.... celý příspěvek >
Skleník na aquaponie, 4.3.2019
Ahoj máte někdo nějaké zkušenosti chci si doma postavit skleník na AQUAkultura + hydroPONIE = AQUAPONIE s tím že bych pod záhony měl ryby. Zatím jsem načetl hodně matríálů u nád to je b začátkách ale ve světě to frčí desítky let. Mám v plánu... celý příspěvek >
Izolační skleník kde koupit, 4.3.2019
Ahoj chtěl bych skleník provozovat celoročně takže makrolon tloušťky aspoň 15 mm o velikosti cca 3x5m. Máte někdo nějaká zkušenosti? A porádíte firmu o by ho uměla vyrobit co se prodavájí stavebnice tak mají makrolon jen 4-8 mm což mi přijde málo.... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 27.2.2019
proč 150 tisíc stačí obyč klimoška za 10 tisic také o tom přemejšlím...
Nová D 6100, rady do začátku, 28.1.2016
Ahoj otočíš a uvidíš vločku a dáš zpátky. Já ohřívám karbec jak se sejdou mlhy a kolem nuly. Olej zateče k roltopovými ložisku kde končí drážka lišty.
Nová D 6100, rady do začátku, 28.1.2016
Míro zdarec, řetěz roznáší olej po celé liště. Spodní strana lišty je nejvíc namáhaná, jelikož se s ní víc řeže. A ještě před spodní stranou lišty máš roltop. Udělátko pod krytem je ohřev karbecu v zimě, já je mám šedé.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika