Příspěvky uživatele - 228.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2019, 16.4.2019
Zítra mám v plánu vysadit sazenice do foliovníku. Už není na co čekat.
Melouny 2019, 7.4.2019
U mě je 475 m.n.m. JČ. Pěstuji ve foliovníku, v posledních letech to jde i venku (výrazně pozdější sklizeň). Na to ale nespoléhám, proto foliovník. Zalévání není jiné než třeba u okurek. Sklizeň se dá počítat na metráky i při malém počtu rostlin.... celý příspěvek >
Melouny 2019, 19.3.2019
První kus sklízím koncem června, většinu od poloviny července. To je doba, kdy je na meloun největší chuť.
Melouny 2019, 19.3.2019
Podnož Sprinter je dobrá a na trhu nejdostupnější. Fíkolistou nedoporučuji, pro melouny nevhodná - nejen moje zkušenost. Dál je možný Centurion nebo Atlas od Sema. Na ty už je letos pozdě (Centurion už nemají, Atlas je, jenže, dodání chvíli trvá)
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 4.3.2018
V posledních letech vždy na zkoušku objednám nějaká semena z Číny, vždy v originálním balení od výrobců, tak jak to známe u nás.Jde hlavně o melouny a rajčata. Jenže, semena neklíčí nebo jen vyjímečně. (pro pořádek uvedu, že semena koupená u nás... celý příspěvek >
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 18.11.2016
Takže, také malé zhodnocení. Ve skleníku z izolačního dvojskla na rostlině bujně roustoucí (odrůdaTipo), zůstal 1. plod, který dozrál. Během léta opadaly desítky plodů, jen ten 1 zůstal. Plod bývá velmi sladký bez problémů. To neplatí pro izolační... celý příspěvek >
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 29.6.2016
Je to poměr jednotlivých složek hnojiva.
Ranné rajče, 20.4.2016
Doplním výsledek pokusu u 70 denního keříčkového "Ultrarané" 30 dní po vyklíčení kvetlo, nějaký den trvalo, než se z květu tvořil úspěšně plod - dost jich opadalo -vydžel jen jeden plod. Včera, to je asi 100 dní po vyklíčení uzrál. Chuť... celý příspěvek >
Ranné rajče, 14.2.2016
70 Watt výbojkou, k tomu něco málo červená LED.
Ranné rajče, 13.2.2016
Pokus pod lampou, den 35, první květ. Máme tedy 35 dní na dozrání.
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 22.1.2016
Pořídil jsem si hydrogel, vyzkouším. Je to moc zajímavá látka. V popise je, že 1kg hydrogelu pojme 250 l vody. Nevěřil jsem, je to pravda.
Ranné rajče, 9.1.2016
Pokus pod lampou se 70 denní odrůdou zahájen. Rostlina vykoukla ze země.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 21.12.2015
Nejsem odborník, podle mě normální plíseň bramborová.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 20.12.2015
Zkoušel jsem letos Philovitu. Plíseń chytla taky, tchýně říkala, že dřív než ostatní.
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 19.12.2015
Děkuji za reakci. O vlivu zálivky jsem už někde četl a zatím moc nevěřím. Většinu rostlin mám v květináčích, jedna je ve skleníku s přitápěním,  letos zkouším stromek u zdi domu, s možností polykarbonátového krytu. Mám pocit, že vliv může... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika