Příspěvky uživatele - 90.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 24.2.2020
To je zajímavá informace, ve velkoskladech mají pochopitelně možnosti regulace atmosféry podle potřeby, takže se fyziologickým poruchám mohou vyhnout. V mých podmínkách jsem spíše oceňoval - předpokládám, že to nebyla náhoda, protože jsem to bral... celý příspěvek >
Zakalená část pálenky, 10.11.2019
Kdysi jsme se tím zabývali (naší tvrdou a železitou studniční vodou ředit nemůžeme) a již mnoho let v palírně, kde obvykle pálíme používají k ředění ihned po vypálení známou neperlivou "Dobrá voda". Nikdy žádné problémy nebyly.
Zakalená část pálenky, 30.10.2019
Tipnul bych si, že je to použitou vodou při ředění destilátu na konzumní (50-52% zpravidla) koncentraci alkoholu, což se projevilo v chladnějším prostředí.
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Souhlas. Pokud zadavatelka preferuje okrasnou zahradu, je to nejrozumnější řešení. Já jsem se nechal unést jinými hledisky. (spíše rychlost s možností postupného zlepšování a kompromis vzhledu a užitku a ohled na to, že i názory zadavatelky se... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Vzkaz pro básníky: Zpěv ptáčků se nejlépe prožívá při pletí. Je to na pletí ostatně jediné pozitivum A teď vážněji. myslím že Vám většina z Vás trochu závidí. Máte prostor pro realizaci, správnou motivaci a neudělala jste ještě žádnou... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 28.7.2019 Obsahuje fotku
Skutečně stopky jsou zelené. Dodatečně si vybavuji, že jsem to už na Konferenci (v jiné lokalitě) vloni viděl. Pro zajímavost přikládám ještě dnešní foto - totéž je i na Síriusu (5 metrů vedle, stejná půda, stejné podmínky) to je ten list vpravo... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Nevím, v kterém vláknu by se to hodilo nejlépe. Nicméně, na obrázku (pravda, příliš zblízka a tedy rozmazaně) jsou listy Admirálu. Přičítám to suchu, jinak je stromek vitální. Jde o letos na jaře zakoupený stromek, takže vývin kořenů asi ještě není... celý příspěvek >
Zalvlažování vodou z přepadu, 11.7.2019
problém zavzdušnění při zavlažování samospádem se dá za určitých podmínek vyřešit. Sice zde nepatří odkazy, ale toto je odkaz na základní znalosti z Fyziky pod pojmem Pythagorův pohár. Není to sice vhodné všude, ale snad to může inspirovat.
Okurka salátová Ofelie F1, 15.6.2019
nepovažuji se za z kušeného rádce, ale le podle vlastních zkušeností bych se příkláněl k názoru Mikeše
Co opyluje kiwi?, 11.6.2019
Díky za dobře míněnou radu. Ale - jak už jsem psal plody jsem ještě neviděl (a co jsem nenapsal, neviděl jsem ještě ani květy). Myslel jsem to tak, že zkusím dle popisu určit, o co jde  (to by s nějakou pravděpodobností asi šlo) a pokud je to... celý příspěvek >
Očkování, 10.6.2019
Se zájmem sleduji "výměnu" názorů a beru si z nich, co mě aspoň trochu pomáhá zlepšit si ty svoje. I Vaše názory stojí za zamyšlení - včetně kopií textů, které jsem již patrně někde četl a nevím, co je na nich mimořádného, je možné s nimi... celý příspěvek >
Co opyluje kiwi?, 10.6.2019
Toto téma je tak trochu mimo mě - nicméně: před 5 lety jsem zakoupil kiwi - prodejce tvrdil, že na rozdíl od běžného kiwi, má toto sice menší plody, ale zato nemusí být samice a samec (podobně jako u rakytníku), takže stačí jeden kus. Teprve... celý příspěvek >
Zapalovací cívka - je to možné?, 4.6.2019
Vada civky se někdy pozná snadno, jindy ne. Pokud dojde k přerušení vinutí nebo naopak příliš velkým proudem po delší dobu ke zkratu primárního okruhu, je to jasné, dá se to změřit a zkusit. Ale pokud dojde k proražení izolace vysokým napětím,... celý příspěvek >
Papriky (chilli) - pěstovaní ve fóliovníku, extrémní teploty, 27.5.2019
Možná je moje připomínka trochu zbytečná, ale jeden nikdy neví. Letos v novém polykarbonátovém skleníku se setkávám s podobným problémem - až na ten rozdíl, že měřím dvěma teploměry. Jeden je digitální (Lidl 99,.Kč) i s venkovním čidlem na 1,5 m... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 15.5.2019
V podobných situacích naši staříček říkávali (Přírodu neobvińovali ani nechválili): Když už to tak Pánbu dopustil, tož sem sem zvědavý, jak to spraví (když byli stařenka v doslechu), nebo,  tož ať si to spraví sám (když tam stařenka nebyli)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika