Příspěvky uživatele - 250.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 19.5.2019
Nedávno jsem byl na exkurzi v profesionálním sadu (kapková závlaha a hnojení, bezplevelný pás, včely, cca 2 ha plocha). Měly tam vysazené jen 4 druhy slivoní, Toptaste, Topper, a ještě něco. No, a majitel nám říkal, že má problém s opylováním... celý příspěvek >
Bluma cukrářská, 19.3.2019
Máte pravdu, že to nemusí být klasická odrůda, ale krajová.. Nicméně jsem chtěl upozornit, že popisované vlastnosti přesně sedí na odrůdu Zelená rynglota, kterou mám na zahradě. S pozdravem Filip
Bluma cukrářská, 18.3.2019
Vaše "cukrářská ryngle" se s největší pravděpodobností jmenuje "Zelená ryngle". Jak píšete, může pocházet z pecky, ale pokud vyrostla poblíž starého stromu, bude to odkopek. Popis ZR, sedí to svaší cukrářskou rynglí? Filip
Černé fleky na listech rajčete, 26.6.2018
Je to septorióza. Při malém napadení je možné jen otrhat napadené listy. Časem ale budete muset aplikovat fungicid (Acrobat, Ridomil apod.).
Žloutnutí středový listů rajčat, 16.5.2018
Tipnul bych si nedostatek železa (Fe - iron)
Rajčata 2018, 1.1.2018
Více obrázků najednou mohou vkládat jen příhlášení registrovaní uživatelé.
Dehybridizace rajčat, 26.11.2017
Myslel jsem to tak, že základem bude odebrat zdravý materiál z venkovních rostlin na podzim - pokud odeberete už napadený materiál, tak si moc nepomůžete. To, že je rostlina tolerantní vůči plísni, ještě neznamená, že nemá žádné choroby - u mě... celý příspěvek >
Dehybridizace rajčat, 25.11.2017
Souhlasím. Dále je třeba zvážit, kolik bude stát přisvěcování přes zimu, ale to záleží na nutném počtu hodin přisvěcování.
Slivoně 2017, 20.8.2017
Dobrý den, pane Vysloužile, píšete, že slivoň Procházkova nemá největší plody, co si pod tím můžu představit? Bývá stejně velká jako domácí, případně Wangheimova? Děkuji. Tomáš
Rajčata 2017, 19.8.2017
Ohledně opěr: Osobně používám rezavé 2m roxory 10 mm a není s tím problém (občas když dlouho rostliny nevyvážu a přijde bouřka/hodně silný vítr, tak se některé stonky trochu odřou, ale nic vážného). Pozinkované spirály jsou nejlepší řešení (není... celý příspěvek >
Ohlodané plody rajčat, 15.8.2017
Loni mi něco podobně žralo keříčkové rajčata - byly to buď slimáci nebo myši, pravděpodobně oboje - plody na zemi byly jednoznačně ožrané od slimáků, ty ve větší výšce pravděpodobně od myší. Loni jsme u nás měli myši přemnožené.
Preventivní postřik rajčat, 4.8.2017
Samozřejmě stát nezkontroluje vše, ale kontroluje toho hodně (obecně až moc) - to že se tu za 50 let totality vybudovala silná nedůvěra ve stát je jiná věc. Souhlasím, že v ovoci jsou rezidua pesticidů, ale to ještě neznamená, že jsou školivé,... celý příspěvek >
Co to je za nemoc rajčat?, 4.8.2017
Já ho kupuju v Brně v obchodě, který se specializuje na maloobchodní prodej chemikálií, možná by ho mohli prodávat i v lepší drogerii. Chlorid vápenatý je neškodný, takže se klidně rajčata můžou jíst hned po postřiku, pokud CaCl2 umyjete z... celý příspěvek >
Do kdy přihnojovat rajčata?, 28.7.2017
Vám to možná přijde směšné, ale osobně (mimo internet) jsem už zažil tolik diskusí o škodlivosti hnojení, že se mi to už ani nechce řešit a když s tím zase někdo přijde, tak nad tím jen mávnu rukou, ať si dělají co chtějí. V internetových... celý příspěvek >
Do kdy přihnojovat rajčata?, 28.7.2017
Prosím uveďte odkaz na článek z impaktovaného časopisu, ve kterém je potvrzeno, že jsou hnojiva karcinogenní. Samozřejmě hnojiva je třeba aplikovat k rostlinám, ne přímo do pusy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika