Příspěvky uživatele - 100.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mně to vyrostlo?, 13.9.2021
No vtip to není a náhodně vzešlá lebeda místo výsevu také ne. Porost je pěkně v řádcích.
Co mně to vyrostlo?, 12.9.2021
Ani jahodový špenát, ani merlík hlavatý určitě nebylo napsané na tom pytlíku...
Co mně to vyrostlo?, 12.9.2021 Obsahuje fotku
Zdravím vespolek. V červenci jsem zasel NĚCO, potom jsem zapomněl co a když to vyrostlo, tak si s tím nevím rady. Poprosím znalé o radu co to je a co s tím. Děkuji.
Ječmen, 30.4.2021
Dobrý den. Chtěl bych na pozemku zasít teď na jaře ječmen. Byl jsem koupit osivo-mořené, certifikované jako "jarní", ale nejmenší balení bylo 30kg... potřebuji tak 5kg. Tak si říkám, že tam rozhodím jakýkoliv krmný ječmen. Prodávající mně ale řekl,... celý příspěvek >
Roubování, 17.3.2019
Dobrý den. Dočetl jsem se, že rouby se nemají dělat z "vlků", ale nikde jsem nezjistil proč. Ptám se proto, že bych chtěl přeroubovat - zachránit jednu starou odrůdu a ten starý strom už je v poměrně špatném stavu a jednoleté letorosty jsou velmi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika