Příspěvky uživatele - 134.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 17.6.2019
Dal jsem půl toho pytliku co stál do stovky do bazénu o objemu 45 m3, což by při půl kilovém balení mělo být cca 5,5g/m3. Už je to dva měsíce, voda čistá (kousek před křišťálem). O týden pozěji jsem to vyvločkoval, pak 3 dny vysával dno, protože... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 16.3.2019
Měl jsem ten samý problém a ještě krtek. Na 30 árovým pozemku nebyl snad metr čtverečný kde by nebyla chodbička, díra nebo krtinec. Katastrofa. Řešení: jak už tady někdo psal, kočky a sekat trávu. Dnes po letech ani jeden krtinec, a to mám ze dvou... celý příspěvek >
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 16.3.2019 Obsahuje fotku
Já to měl ještě horší, tak jsem se naštval a udělal jsem radikální řez, takový ten co je o jeden stupínek od toho nejradikálnějšího kdy se řeže 10 cm nad zemí. Z vlastní zkušenosti vím, že to živelně zase doroste.Loni jsem vyvezl na pole asi 30... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika