Příspěvky uživatele - 212.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochutnávka Radimov, 23.3.2019
Práve som sa vrátil z ochutnávky z Radimova. Bol som tu, na koštovke prvýkrát. Atmosféra bola vynikajúca. Neuveriteľné množstvo vzoriek. Niektoré som ochutnal prvýkrát v živote. Poklona organizátorom tejto akcie...
Ochutnávka Radimov, 15.3.2019
Rád by som sa zúčastnil na ochutnávke v Radimove, ale neviem či to kôli povinnostiam bude možné. Mám to aj trochu od ruky.  Dnes som mal šťastie ochutnať Marhulovicu "víťaza odrody"  z tohto podujatia.
Ochutnávka Radimov, 11.3.2019
Chcem len upresniť pre tých ktorí majú záujem toto podujatie navštíviť, že pre širokú verejnosť je prístupné až v sobotu 23.3.2019 od 12:00h v kultúrnom dome v Radimove. ...aby nedošlo k omylu
Jaký je správný termín řezu peckovin?, 10.3.2019
Zvláštna technika rezu broskýň... hm
Ochutnávka Radimov, 10.3.2019
Práve prebieha koštovka v Radimove. Môže niekto zhodnotiť túto akciu? Máte niekto osobnú skúsenosť?
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2019
Zdravím pán Hlavatý         pokúsim sa byť stručný, aj tak ako som si všimol, nie všetko čo napíšem je správne pochopené alebo brané do úvahy. V každom prípade nikomu nevnucujem svoj náozr, len tu prezentujem... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2019
Dobrý deň pán Peter      zvláštna reakcia na moju snahu minimalizovať počet postrekov na broskyne. (obzvášť ak organické fungicídy na kučeravost nefungujú) a záhradkári ich napriek tomu na tento problém používajú. Čakal by... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika