Příspěvky uživatele - 19.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topend, 23.11.2019
Ja mam tiez Topend plus, na podpniku St. Julien, minuly rok bola prvy krat uroda, lebo predtym 2 roky zamrzla v kvete. Slivky boli krasne, velke, tie, co dozreli, boli sladke, tesili sme sa, ze este aspon 2 tyzdne budeme mat slivky na jedenie, lebo... celý příspěvek >
Rada při výběru jabloně, 15.10.2019
Zdravim, ja som kupila Rajku, Topaz a Lipno na A2 u Kubacka v Strilkach cestou z Brna na Slovensko, velmi pekne stromky, rastu aj v nasej ilovitej pode, minuly rok som tam dokupila aj Heliodor, ale ten mali len na MM106. Ale aj s nim som spokojna.... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 8.4.2019
Zdravim, mali ste po prihnojeni urodu visni, alebo sli na kurenie? Svokor ma taky isty problem, krasny 8 rocny strom, taky zdravy, az radost pozriet, silne konare, obsypane na jar kvetmi, potom odkvitne a male plodiky odpadnu a zostane visni do malej... celý příspěvek >
Herman, 14.3.2019
Da sa Herman susit? Sused ma slivky skorsie ako Katinka, ale odrodu nevie(85 rocny pan),  dal mi niekolko kyblov a bola to parada susit slivky uprostred leta, naukladali sme ich na sita, kde susime huby, poprikryvala som ich proti mucham a na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika