Příspěvky uživatele - 172.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mandloň - opylení broskví, 14.3.2019
V odkazu je uvedeno též, že při opylení broskvoní plodí hořká jádra. Jelikož se jedná o velkou zahrádkářskou kolonii, tak pravděpodobnost, že vykvetou společně je docela velká. K.
Mandloň - opylení broskví, 13.3.2019
Dobrý den, chtěl bych si pořídit nějakou sladkou mandloň. Na zahrádce mám třešen, broskvoň a meruňku (a okolní zahrádkáři také). Někde jsem četl, že by zejnéna broskvoň mohla opylit mandloň a jádra by byla hořká. Jinde zase psali, že broskev je... celý příspěvek >
Kdy rozhodit semena trávy, 30.11.2017
No hlavně nesmí být zavrzlý podklad. Možná to není špatný nápad, na jaře je hodně mokro, tak by semínka mohla pěkně vzejít. Jen, aby jim nevadil mráz,...
Kdy rozhodit semena trávy, 29.11.2017
Dobrý den, aktuálně (konec listopadu) mám rozhoženou ornici na pozemku. Prosím Vás o radu- kdy rozhodit semena trávy (luční směs). Zda-LY ještě teď nebo počkat až na jaro díky za rady Petr
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika