Příspěvky uživatele - 50.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze aronii roubovat?, 14.3.2019
Ještě jsem zapomněl napsat: I když afininita podnože jeřabiny s aronii je skoro až neskutečná, jeden problém tam přece jen je. Sice jen estetický, ale měl by se zohlednit. V tom smyslu, že místo roubování by mělo být až ve výši předpokládané... celý příspěvek >
Lze aronii roubovat?, 14.3.2019
To potvrzuji! Není nic jednoduššího než roubování aronie za kůru v době začínající mízy na divoký jeřáb. Já to kdysi dělal v lese, na mezích apod., a přesazoval na zahradu až později. I když jsem se na tom učil, lépe napsáno velmi dobře zaučil,... celý příspěvek >
Modry povlak na Broskvovici, 14.3.2019
Já bych se té pálenky vůbec nebál. Samozřejmě až po odstranění toho povlaku. Ale někteří "výživoví poradci, příznivci bio potravin a podobní" budou mít úplně jiný názor. A určitě se ozvou.. * Já nejsem odborník na účinky stopových obsahu mědi... celý příspěvek >
Modry povlak na Broskvovici, 14.3.2019
Jako první a nejpravděpodobnější se jeví spláchnutí měďnatých usazenin z nevyčištěného chladiče nebo přestupníku. Nějaké postřiky, rezidua apod. nedestilují a zůstanou ve vařáku. (Víceméně vada je to hlavně senzorická a relativně dost... celý příspěvek >
Roubování, 14.3.2019
...je řádově přínosnější si přečíst články o anglické kopulaci na netu. Píše se v nich to samé, ale podrobněji rozebrané a názorně rozkreslené. + velmi názorná videa a povídání. * Jenže na netu je třeba se prokousat spoustou nesmyslů, bludů,... celý příspěvek >
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 12.3.2019
xxx.xxx.149.16 Máte buď velice dobrý zrak anebo... * Já jsem žádné roztoče na fotce neviděl a už vůbec nevidím žádnou souvislost s Varroa destructor a potřebou vody včelstev. * A napájení uvnitř úlů? No, já si myslím, že v takové době... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika