Příspěvky uživatele - 179.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina triloba Overleese a Sweet Alice, 13.3.2019
Koupila jsem si 2 asiminy (Overleese a Sweet Alice). Nyní pro ně hledám vhodné stanoviště na zahradě, Někde jsem četla, že v ČR dorůstají výšky pouze 3 metrů. Je to pravda? Jak daleko je mohu od sebe vysadit? Stačí 2m? Děkuji velice za... celý příspěvek >
Deka se propadá, ale cukr ukazuje 7%, 11.10.2018
Dobrý den pane Vysloužile, mám podobný problém jako kolega výše. Kvas vypadá, že je hotový, sirka jiz nezhasina, ale poslední dvě měření na refraktometru (před 3 nedelemi a včera) ukazují 10 zbytkového cukru. U jednoho barelu se již deka propadla,... celý příspěvek >
Jaký rakytník vybrat?, 1.4.2016
Rakytník řešetlákovitý SAMICE ´Altajská´ SLADKÁ (Hippophae Rhamnoides ´Altajská´)   
Zkoušel jste někdo EMA Flora, 16.7.2014
Nějak nechápu, proč jste "vyrazil Lignohumáty". Lignohumát není hnojivo. Má vliv na růst kořenového systému. Používám ho leta na všechno. Ta slavná EMA Flora má napsaný tolik dobrejch věcí, až se mi nechce věřit, že to je pravda. Trus na... celý příspěvek >
Zelí - poradíte?, 26.2.2014
Nechápu, proč jste ho vyndala ze soudku. Soudek dát do chladnýho sklepa a vydrží. Nevím, o jaký soudek se jedná. Nakládáme do kameninového s vrchním poklopem utěsněným vodou. Klasický zelák.Když jste ho dala do sklenic, musí navrchu stát voda a nesmí... celý příspěvek >
Pelargonie - plíseň na listech?, 29.5.2013
Setřít to bohužel nelze a dešťové kapky smíchané s pylem to naneštěstí také nejsou. Listy mají v místech, kde jsou skvrny, poškozenou strukturu a jsou tenčí. Pravděpodobně to bude poškození prudším deštěm, neboť jsem si všimla, že u 2 rostlin v... celý příspěvek >
Pelargonie - plíseň na listech?, 29.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych požádat o radu, co dělat se svými pelargoniemi. Jsem absolutní začátečník, pokud jde o pěstování rostlin na balkonu. Jelikož zábradlí, kam jsem umístila truhlíky, není kryté, sháněla jsem rostliny, které mi nezničí první... celý příspěvek >
Zastřešení Bazénu, 6.4.2011
Dobry den.Chtěl bych si udělat sam zastřešení bazénu na zahradě.Můžete mě někdo poradit jaky material.Nechci to zastřešeni jak ma skoro každy ten vysoky oval ze tří dílu.Ale chtěl bych ho nizky asi těch 90cm může být taky ze třídílu a na kolejničkách... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika