Příspěvky uživatele - 80.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení starých odrůd, 11.3.2019
Dobry den. Cetl jsem prispevky v teto diskuzu a ptam se. Moje mamka se snazila pestovat hlivu ustricnou a ta se mi dostala na muj oblibeny strom - Sampion. Strom zacal chradnout a pomalu odumira. Mam vypestovany jablecny semenac a chtel bych ho... celý příspěvek >
Oddych pôdy po zemiakoch, 18.12.2018
Dobry den. Podobny problem zhutnele pudy jsem resil predloni. I ja mam dost velkou plochu zelinarske zahrady. Presto jsem vzal ryc do ruky a tyden ryl. Samozrejme tam sel kazdou radku hnuj a kazdou druhou radku posekana trava nebo slama. Pouceni... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 20.12.2017
Zdravim, udirna je krasna, ale mam malinkaty dotaz. Za jak dlouhou dobu vykurovani udirny je bezpecna pro maso? Nechtel bych mit maso horke v dusledku nevykourene nove udirny.
Kde sehnat podnože v malém množství?, 30.11.2016
Dobry den. pokud mam dobre informace, tak lze zakoupit u Sempry Litomerice a oni vam je poslou. Minuly tyden jsem vznesl dotaz ohledne druhu a kusu. Nebyl zadny problem s mnozstvim. Doruci vam to na dobirku az domu. Dle referenci z od sousedu,... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 10.6.2016
Dobry den. Prohledl jsem si vasi fotografii cesneku a pokud bych se mel pokusit o napravu, tak zjistuji nekolik veci. 1) Hlina je cerstva nebo pestujete cesnek stale na stejnem miste /i kdyz hnojite/ 2) Osobne mi prijde sucho v zahone -... celý příspěvek >
Orná půda - sad, 3.6.2016
Dobry den. Podobny problem byl jiz diskutovan na jinem vlaknu. Nejjednodusi je prevedeni na katastru do druhu pozemku - zahrada. Postup prevodu neznam... Odkaz na jine vlakno Nevim zda se to nebude muset poresit ohledne jeste dalsich... celý příspěvek >
Zmlazení konkrétních starých jabloní, 3.3.2016
Dovoluji si reagovat na dalsi diskuzi. Jak jsem psal, muj postup, ktery bych uplatnil vychazi z podobne situace. Radikalni rez nikoliv, ani jsem ho neprosazoval. To, aby to nedopadlo jako strom v pozadi Ontaria. Presto jsem presvedcen, ze soucasna... celý příspěvek >
Zmlazení konkrétních starých jabloní, 2.3.2016
Dobry den. Hned na zacatku chci rici, ze nejsem vzdelanim sadar. Ale podobnou situaci jsem uz resil u sestry na zahrade. Muj postup byl nasledujici. rez rozvrhnout do vice let - asi do 2-3 problemem je delka vetvi a obrovske... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015
Dobry den. Podle meho nazoru je korenovy system v dostatecne velikosti. Zastrizeni silnych - kotvicich korenu vykompenzujete opernym kulem. Nejdulezitejsi jsou ty vlasecnicove a drobne korinky. Ty prijimaji vlahu, mineraly a staraji se... celý příspěvek >
Třešeň neprospívá, 5.6.2015
Dobry den. Trochu jsem vystrasen. Mam stejny stromek, ale na zimu sazeny. Ptam se. Proc by to nemela uz rozdychat? Co je spatne?
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 18.2.2015
Dobry den. Mam v planu koupit sazenice Kodrjanky, ale tou zralosti jste me vystrasil. Ten problem je kazdy rok? Pokud ano, tak asi neni mozny uspech cca 400 m.n.m., poloha jih, co?
Vhodná odrůda?, 16.2.2015
Dobry den. V roce 2014 jsem na podzim zasadil novou tresen, ktera ma casne kvesti a tim unikat cervivosti. Nevim zda to byla trefa do cerneho, ale jedna se o tresen Sweet Early. Navic mam jeste jeden strom Napoleonky. Opylovac na Napoleonku ma... celý příspěvek >
Poschoďová cibula, 13.2.2015
Tak se omlouvam. Adresu jsem vytahnul z mailu a nyni jsem kouknul na stranky zahradnicti. A, vyprodano. Snad najdete jeste jineho prodejce nebo snad dozasobi.
Poschoďová cibula, 13.2.2015
Dobry den. Mi rodice se ji take snazili sehnat, ale nakonec pomohla sousedka zahradkarka. Presto jsem jim sehnal kontak na Zahradnictvi Kruh, kde by se mela na jare prodavat. Jen ta cena mnou otrasla.
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Nevim odkud jste, ale ja na podzim nakupoval ve Fytosu Plzen - podnoz St.Julien, odruda Haganta. Na jare budu pokracovat Hanitou na stejne podnozi, teda pokud bude.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika