Příspěvky uživatele - 43.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez kedy sa má strihať, 8.3.2019
Bylo to kupované přes internet (prodej stromku), bohužel v okolí nikde neměli vhodnou podnož (kvůli menší zahradě jsem nechtěla myrobalán, který tady je v každém zahradnictví a i několika školkách co jsem kontaktovala) a jsem po pravdě stromkem... celý příspěvek >
Velikost meruňky, 8.3.2019
 Přišla dneska, nenechávala jsem ji nikde namočenou a říkala jsem si, abych ji pořádně zalila, když byla na cestách  Jak jsem ji zalila, rovnou vyfotila..voda se vsákla rychle..dávala jsem zahradnický substrát s kompostem a hlínou cca... celý příspěvek >
Velikost meruňky, 8.3.2019
Děkuji. Pokud byste měl čas, byla bych vděčná za toto i u švestky ve vedlejší diskuzi 
Velikost meruňky, 8.3.2019
Řezat všechno určitě nechci..spíš mne při sázení napadla myšlenka, jak z toho někdo může udělat zákrsek a jestli větve ještě nějaké vyraší nebo se to právě musí celé uříznout. Kdyby byla nějaká větev ještě o trošku níž byla bych ráda, ale ani takto... celý příspěvek >
Velikost meruňky, 8.3.2019
Děkuji za komentáře a připomínky, za další budu ráda..Psala jsem i na vedlejší diskuzi ohledně řezu švestky, mohli byste se prosím vyjádřit i tam? Meruňka mi přišla celkem pěkná, ale u švestky jsem čekala jiné zapěstování a nevím si s ní skoro vůbec... celý příspěvek >
Výchovný rez kedy sa má strihať, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Měla bych prosím také dotaz ohledně stříhání švestky a omlouvám se za amatérské dotazy - jsou to mé první zasazené stromky. Nějakou dobu jsem hledala vhodnou odrůdu (spolu s meruňkou), zvolila Hanitu na podnoži zelená ryngle. Vybrala jsem vhodné... celý příspěvek >
Velikost meruňky, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Ještě po sestřihnutí. Chtěla bych s korunou co bude mít terminál a od toho odstupovat kosterní větvě (jestli to píšu dobře). Pokud jsem to udělala špatně, tak rposím o radu, jak to trochu napravit..
Velikost meruňky, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Meruňku jsem dnes sázadila a potřebovala bych další radu  Omlouvám se za amatérské dotazy, ale jsou to mé první zasazené stromky..Vybrala jsem vhodné místo, díra byla dostatečná, zem jsem namíchala se substrátem, trochu kompostu a přidala... celý příspěvek >
Velikost meruňky, 5.3.2019
Děkuji za reakce. Objednala jsem Leskoru na podnoži ryngle..
Velikost meruňky, 5.3.2019
Děkuji, tip na jablka se také hodi   Zatím jsem narazila na Harlayne a Leskoru, které by nejspíše splňovaly podmínky..
Velikost meruňky, 4.3.2019
Děkuji za komentáře a vysvětlení. Jsme v nadmořské výšce 240m a spíše sušší oblast, tedy nevím, jestli podnož St.Julien by netrpěla až moc (nesnší sucho). Narazila jsem i na podnož 29C (nenáročná na půdní podmínky) a nebo zelená ryngle, ta mi z... celý příspěvek >
Velikost meruňky, 4.3.2019
Dobrý den, prosím o radu, začínám se ztrácet..Nacházím rozdílné informace a nevím čím se řídit. Jde mi o pořízení meruňky a švestky do menší zahrady. Původně jsem myslela, že stačí koukat po čtvrtkmenu (zákrsky mi přijdou moc nízké), avšak dnes... celý příspěvek >
Gardena x Fiskars, 3.3.2019
Děkuji za názor. Mohu se zeptat, v čem levnější nůžky nevyhovovaly?
Gardena x Fiskars, 3.3.2019
Dobrý den, hledala jsem ve starších diskuzích, ale moc názorů jsem nenašla. Potřebovala bych zahradnické nůžky, na stříhání pár keřů a cca 4 ovocných stromů na zahradě. Ve starších diskuzích jsem na výše zmíněné značky moc recenzí nenašla, resp. na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika