Příspěvky uživatele - 168.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zdravověda stromů - minikvíz, 26.11.2019
Trochu odbočím. Jak Vám ta Chrudimská (Vaňkovca) plodí?  Já ji mám asi 4 rok, přírůstky nic moc (cca 20 cm ročně) a nekvete vůbec. nemůžu přijít na to, čím to je. Mám ji v polabí, 20 km od Chrudimi (proto jsem si jí jako krajovou odrůdu... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 14.10.2019
No on je problém v tom, že tam, kde si krtek udělá nory, tak po něm je velmi často  obsadí hryzec. A tím, že jsou hotové, tak se navenek moc neprojeví. O to horší jsou potom škody, které natropí. Mám to ověřené, s hryzci bojuji snad 20 let a... celý příspěvek >
Likvidace utonulých hlodavců, 16.9.2019
Vana bude mít špunt. ten obvykle jde odspodu vyrazit a pak zahodit. A je to. vyrazit jde silnějším hřebíkem a kladívkem - někdy se musí kousek podhrabat, když je vana zapadlá. Nebo by šel provrtat.
Co to je?, 9.9.2019
Při silnějším napadení pak dojde k takovému oslabení hrušně, že příští rok nemá plody. Protože spousta sousedů má jalovce jako okrasné a případně ploty tvořící porosty, je nereálné po nich chtít, aby je zrušili. Navíc většina lidí dnes preferuje... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 31.8.2019
V koloně musí být teplotní spád. Dole nejvíc, nahoře nejmenší teplota. Při zvyšování teploty kolony (kotle) nejprve jsou ve formě páry složky nejtěkavější (s nejnižším bodem varu). Při dostatečné teplotě se dostanou až do chladiče. Při nižší teplotě... celý příspěvek >
Zdvojené plody, 22.5.2019
Kdysi jsem se tu na to také ptal, protože jsem měl na broskvoni prakticky pouze dvojčata. Někdo (? dr. Vysloužil?) k tomu uvedl, že je to opravdu ovlivněno počasím v srpnu předchozího roku, kdy se zakládají květní pupeny.  Následující rok... celý příspěvek >
Cerv v kmeni topazu, 10.4.2019
O drvopleni jsem vždy jen četl, ale poslední dva roky jsem jej ničil 2x. Nevinně vypadající dírka na kmínku cca 4 letých jabloních a po prozkoumání drátem teprve zjistíte, jak je to hrozně vyžrané. Uvnitř housenka jak ponrava chrousta. Jeden stromek... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
S hryzcem bojuji desetiletí. Pozemek jsem oplotil deskami asi 50 cm do hloubky, trochu to pomohlo.  Vidím, kde překážku přelezl a často má chodby kolem ní.Tam mu sypu jed (kupované granule, voskované). Teď na jaře počítám s tím, že je hladovější... celý příspěvek >
Pila hecht, 8.3.2019
Máte pravdu, ale zde píší lidé, kteří pilu třeba rok nepoužili. Jejich požadavky na pilu jsou úplně jiné, tam je rozhodující, jen aby to nějak řezalo. Proč by na to kupovali pily v cenách desítek tisíc? Byli by blázni, nebo snobové...
Citrónové zimní, 7.3.2019
Jo již jsem si vybavil, odkud to mám. Přivezl jsem asi před třemi lety asi 200 kg panenských do pálenice a tam je vysypali na hromadu. A když jsem vybavoval papíry, tak mně palič říkal, abych to příště nedělal, abych si to nechal vypálit zvlášť, že... celý příspěvek >
Citrónové zimní, 6.3.2019
Pane doktore, dosud jsem si myslel, že na pálenku je nejlepší panenské. Ale to mám jen vyčtené, nikdy jsem je samostatně nedával kvasit, ale vždy jen ve směsi. Opravdu je jadernička lepší? jirka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika