Příspěvky uživatele - 170.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně - každoroční ztráty, 13.3.2019
Treba rozlisovat aj podla pody. Aj ked sme obaja z Trnavska, rozdiely su to obrovske. Uz len u nas v dedine - na jednej strane ulice luzna poda oglejena, tazsia, vysoky obsah vapna, vysoko spodna voda. Na druhej strane 15 m sprasovy svah a na nom... celý příspěvek >
Bergarouge, 13.3.2019
Ja mam Orangered sadeny na jar 2014 na myrobalane z Plantexu. V minulosti som proti moniliovej spale zasahoval Thiovitom, chcel som nasledovat odporucania z eko-produkcie, ale ucinnost podla mna nie je dostatocna a hlavne ako vikendovy ovocinar nie... celý příspěvek >
Royal Majestic, 13.3.2019
Mam sice este trochu miesta na zahrade, mam Royal Glory, sused ma Royal Gem. Cela tato Royal rada sa mi ale kazdym rokom pozdava stale menej a menej - najma kvoli vacsej nachylnosti na poskodenie mrazom a hmyzom.  Pre tvrdost a rychle... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 12.3.2019
Osobne odskúšanú mandľu nemám, ale som sa tu na fóre dávnejšie na to pýtal a bolo mi povedané, že hoci znesie naozaj veľmi vysoký obsah vápna, potrebuje ľahkú pôdu. Ideál niekde do pieskov, ale nie do ílu. Ja som za GF677, všetky broskyne mám na nej... celý příspěvek >
Bergarouge, 12.3.2019
Nie som pán Morvai :-) Myslím, že sa tu cca 1-2 roky dozadu začal objavovať niekto ďalší z okolia Trnavy s nadmorskou výškou 145 mnm, možno preto to nedorozumenie. Trnavsko 145 mnm
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 6.3.2019
Zavisi v akej oblasti pestujete. Ja som v teplej suchej nizine a na Rumbu nedam dopustit, ak by som mal pestovat len jednu odrodu, tak tuto. Dobre odolava suchu, je skora a chutovo vyborna. Karmen ma nijako neoslovuje, chuťovo som za tych 5 - 7 rokov... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 27.2.2019
Zaujalo ma, že v článku p. Roda je odroda Symphonie uvedená v zozname odolnejších aj náchylnejších odrôd :-) Trnavsko 145 mnm
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika