Příspěvky uživatele - 9.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odmechování trávníku, 19.3.2019
Zdravím, je reálné zlikvidovat mech drůbeží? Asi si naněm nepochutnají, ale slepice ho mohou rozhrabat a postupně zničit, nebo ne? Máme velkou zahradu, leta neudržovanou a chtěl bych naní mít luční trávu, kvůli hmyzu a motýlům, jako si ji... celý příspěvek >
Jak ořezat obří panenské jablko?, 3.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě stále ještě zdravé hodně staré panenské jablíčko. Nebylo nikdy nijak ošetřováno, ani prořezáváno, mimo planých výhonů. Poradil by někdo, jak seříznout korunu, aby nebyl strom tolik namáhaný a trochu... celý příspěvek >
Rozsáhlé poškození starších jabloní, 3.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, po zimě se mi na prakticky všech starších jabloních (40let+) objevila rozsáhlá poškození kůry. Neví někdo o co jde? Děkuji
Mála aku pila na prořez ve výškách?, 31.3.2018
Zdravím, máte někdo zkušenost s malou pilou, ocaskou na prořez vysokých stromů? Máme starou zahradu, kde jablka a ořešáky mají cca 6m a balancovat na žebříku s motorovkou je o život. Ve většině případů jde o prořez suchých větví do 10cm v... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 135R vs. Stihl FS 240, 22.6.2017
Po delší době jsem zůžil výběr křiviňáku na tyto dva modely. V jiné diskuzi mi byl doporučen Dolmar, ale široko daleko tu nemáme na tuto značku servis a váha čtyřtaktního motoru nevyváží jeho výhody. Ponechme stranou kvalitu výrobců, tam má asi... celý příspěvek >
Lze ekologicky zlikvidovat Pýr plazivý?, 26.5.2017
Tak se omlouvám, nebyl to Bofix, ale Dominátor. Kdysi jsem dostal půl litrová balení herbicidů jako present od zástupce výrobce a jak je málo používám, tak se mi pletou. Použil jsem jenom ten jeden zrovna na Pýr.
Lze ekologicky zlikvidovat Pýr plazivý?, 26.5.2017
Jsem trochu bezradný v boji s tímto plevelem. Máme zahradu 2500m2 a v části o ploše cca 200m2 se nemohu zbavit poměrně hustého porostu Pýru. Zkusil jsem jej dva roky po sobě, několikrát ročně stříkat Bofixem, ale ten zmetek vždy odumře a vyrazí... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 12.5.2017
Taky dobrý tip. Díky. :)
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Klidně doporučte. :)
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Přiznám pánové, že bubnová sekačka byla moje první volba. Nejsem moc přítelem anglického trávníku, vysekávám na nízko jenom okolo domu, ale zahradu mám rád tak nějak "na divoko", ať to kvete a ptáci si také přijdou na své. Problém je, že solidní... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Chlapi, ten Dolmar má nějaký kvalitní motor? Já bydlím u Prahy a tady široko-daleko neznám žádný servis na Dolmar.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 8.5.2017
Dobrý den, poprosím o radu s výběrem křoviňáku na 2500m2 zahradu. Bude hlavně na vysokou trávu a kořenové výhony keřů. V minulosti jsem si od známého půjčoval něco od Moutfieldu a bylo to zoufalství. Problémy se startováním, strašně smrděl,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika