Příspěvky uživatele - 71.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlomený smrk, 13.3.2019
Som za to, ze si poradi a ked nie, aspon dostal sancu. Za tych 30 rokov si to zasluzi. Co tak zrezat nejak rozumne a osetrit ranu voskom alebo stromovym balzamom?
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 13.3.2019
Vcelam samozrejme vodu dam, aj ked nie su moje, nech sa nemusia trepat zbytocne daleko. Vodu maju v plytkej miske, max 1 cm vody plus maju tam konariky, aby sa neutopili. Kazdy den im vodu doplnim, lebo sa vsetka vsiakne do tych vetviciek a kvoli... celý příspěvek >
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 12.3.2019
Joj chudatka. Ked sa ti tzv vcelari zas niekedy zastavia, tak sa povypytujem ci ich liecia a ci vobec o tom vedia. Dakujem pekne za info, tie vcely mi prirastli k srdcu, odkedy tu tak rady chodia.
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 12.3.2019
Kde sa na tej vcele da vidiet ten roztoc?
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 12.3.2019
Tak naozaj chodia kvoli tej vode. Susedia o 2 domy dalej maju vcely, chodia tam len cez vikendy a v zime vobec a az teraz piatok dosli, lebo mysleli, ze este nevyletuju vcely 😂 No ale tak vodu im asi aj tak nedali, lebo vcely nadalej chodia... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 12.3.2019
Uz ano, pred 2 tyzdnami. Mali sme peknych 16 stupnov tak sa nedalo odolat.A dnes tu poletuje sneh:) Pre istotu ju mam prikrytu, ma uz skoro 10 cm. Som na nizine
Co budete teď vysévat?, 8.3.2019
Paprika sa da este v pohode vysievat, zalezi aj od odrody. Skusenost mi vravi, ze paradajky a papriky vysiate v marci velakrat potom v zahrade dobehnu tie z januarovych vysevov (bez prisvetlovania). Paradajky mam jeden druh taky zaspaty, vysiate v... celý příspěvek >
Jíva - množení, 5.3.2019
Pekne info: Vŕby na včelnici Mne zakorenila aj rakyta aj smutna bez problemov aj vo vode aj v zemi
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019 Obsahuje fotku
Nemozu to byt vcely samotarky a snazia sa tam zabyvat? Snazia sa v tej hline hrabat
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019
Tym to asi nie je, lebo som im tam pristavila misku s vodou a nejavia o nu zaujem. Mozno je ta hlinena voda lepsia.
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019
Neviete, preco mi chodia vcely do kelimkov s priesadami? Este len zacnem vykladat von a za chvilu ich pride cela kopa. Moze to byt kvoli muskam, ktore su v hline? Sadnu a sedia, nerobia ziadnu skodu. Az na to, ze poobede pravidelne nejake donesiem... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019 Obsahuje fotku
Vladimir, tak to ma upokojuje:) Dufam, ze ked bude viac slnka za chvilu, tak sa moje svetlozelene zazracne premenia na tmavozelene.
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Zacala som predpestovavat priesady kalerab, kapustu, vyhonkove brokolice biele a fialove, kalettes, ruzickovy kel zeleny a fialovy a karfiol, v teple domova. Vonku mam pod plastovnikom cibulu sadzacku vykukuju prve kusy. Jesenny cesnak konecne tiez... celý příspěvek >
Rakytník - jak poznám samici od samce?, 1.3.2019
Ja mam pre zmenu taku asi hlupu otazku:) Ked mi zo samcieho krika vyrastaju vedla nove vyhonky, budu tiez samcie? Takze ked presadim, mam istotu, ze mi vyrastu samcie kriky?
Rýchlenie rajčat 2019, 1.3.2019
Tak tak. A my menej odvazni si radi precitame o uspechoch a postupoch inych, aby sme boli do buducna mudrejsi. Zacala som predpestovavat v januari, ale bez prisvecovania, tak rastliny nie su ani zdaleka take ukazkove, ako tu obcas vy pokrocilejsi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika