Příspěvky uživatele - 135.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 6.3.2019
V pondělí jsem byl na zahradě a zkontroloval jsem ty výsevy. Ředkvičky vyklíčily OK, salát zatím mrňavý, jen kedlubny zatím nic. Ale není se co divit, zatím minulý týden nebyly žádné větší teploty. I v tom studeném pařeništi klesaly v noci až těsně... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 6.3.2019
O víkendu jsem věnoval celý půlden výsevu tyčkových rajčat. Odrůd bylo až moc, ale mám to za sebou. Jen v případě, že by něco nevyklíčilo (vysévám minimální počet semen od každé odrůdy 2-4 semena), tak bych udělal nějaký dosev. V březnu už nebudu nic... celý příspěvek >
Pěstování okry (ibišku jedlého), 2.3.2019
Byla mně nabídnuta semena dvou odrůd okry. Asi si to pěstování letos vyzkouším. Jsou nějaké další zkušenosti s jejím pěstováním, přece jen toto vlákno je poněkud starší-  deset... celý příspěvek >
Kdy začít hnojit Kristalonem po Cereritu?, 1.3.2019
Já si myslím, že pro zeleninu je to pro letošek akorát. Pokud jde o trávník, tak já mám takovou tu všehochuť, žádný parkový ani golfový a tak ho vůbec nehnojím. Jen občas poseču a nechám to tam. Pokud jde o výhled, tak bych na podzim, pokud by byl,... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 1.3.2019
Doufám, že to pro Vás nebude mít žádné trvalé následky. Doporučuji toto vlákno vůbec neotvírat. Rychlení zeleniny je normální disciplína všech zahrádkářů, kteří mají skleník. Koupí si sazenice (nebo si je sami předpěstují)  a vysadí je brzy do... celý příspěvek >
Uragan F1, 25.2.2019
Tak včera jsem vysel ten Uragán F1. Dal jsem tam aspoň patnáct semen i když budu chtít jen jednu rostlinu na porovnání ranosti. Doufám, že se mně to letos povede. Jinak nevím, od koho ta semena mám, ale myslím si, že je to odrůda SEMA (tuším, že jsem... celý příspěvek >
Rajče start, 4.2.2019
To je úplně normální, že každému chutná něco jiného. Kolik lidí má raději Start nebo Stupické, tak to nedovedu odhadnout, ale asi by na chuť vyhrál Start.            Vladimír
Rajče start, 4.2.2019
Milane, ten tvůj příspěvek je nekorektní a nefér.  Nikdy jsem nenapsal, že podmínky nemají vliv na chuť zeleniny a ovoce a ani si to nemyslím.  Neobjevil jsi nic nového, jistě to ví každý kdo něco někdy... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.2.2019
Už jsem si vybral nějaká ta bulharská rajčata a semena už mám doma. Mají tam cca 20 odrůd, z čehož je 16 odrůd vzájemně si podobných tyčkových hybridů. Jejich charakteristiky jsou si tak podobné (asi jako u českých hybridů), že člověk nemá podle čeho... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.2.2019
Mám vysetá jen keříčková rajčata, která budu sázet v březnu do pařeniště. Na parapetě mám úplně vlevo rostliny z výsevu 1.11.2018, které zbyly po pádu kelímků z parapetu. Mají 10-11 pravých listů a jsou v ysoké cca 16 cm. Jsou to ty vyšší odrůdy jako... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 2.2.2019 Obsahuje fotku
Z nedostatku nísta jsem musel přebytečné sazenice vyhodit, zůstaly mně jen dvě od každé z těch tří odrůd-Vilma, Bajaja a Venus. Je vidět, že moc světla tyto sazenice nepotřebují, jsou docela silné a nízké. S Aztékem ještě počkám, až se nějaké místo... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.2.2019 Obsahuje fotku
Paní Jano, tak trochu Vám ten skleník závidím. Já už mám za oknem narváno, mám tam už všech 54 kelímků. Už jsem musel nějaké sazenice likvidovat.            Vladimír
Tatiana´s TOMATbase, 1.2.2019 Obsahuje fotku
Mám rád chuť růžových rajčat. A také růžové srdce Mayo´s delight mně z těch velkých srdcí chutná nejlépe.            Vladimír
Rajče start, 28.1.2019
Ty tabulky nedoporučuji vůbec číst, možná pro pobavenít. Je tam plno hovadin.            Vladimír
Paprika Rodrigo, 27.1.2019
Ale Hamík je snad také oranžový, snad by měl být podstatně menší než Montana?            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika