Příspěvky uživatele - 217.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jadroviny 2020, 23.11.2020
Děkuji za info. Mám jihozápadní svah kam celý den od východu do západu svítí slunce. Jabloně pěstuji na bezplevelném kruhu, většinou na čtvrtkmenech, zálivka není problém. 
Jadroviny 2020, 23.11.2020
Krásné výsledky. Mám otázku. Jsem v podobné poloze jako Vy J.Hradec 500 m a rád bych ještě rozšířil sad o Melrose a Braeburn, ale mám obavy aby dozráli. Vy je máte na nějakém chráněném místě?
Jarka, 22.11.2020
Také Školky Kalvoda.
Podnož pouští kořeny - co s tím?, 31.10.2020
Děkuji oběma. Zase vím o něco více PepaS
Podnož pouští kořeny - co s tím?, 30.10.2020
To s touvýší roubování je zajímavé. Můžete to trochu rozvést jaký to má vliv.
Boikovo obrovské, 14.10.2020
Pokud je to otázka na mne, tak nevím určitě bude záležet na půdních podmínkách. Mám 2 stromky MM106 a M 26, ale rodit budou asi až příští rok. Vzhledem k tomu, že mám pihovitost na Anetě tak si s Admirálem nedělám iluze. JS
Boikovo obrovské, 12.10.2020
Vím kde u nás rostou a tuto odrůdu bych úplně nezatracoval. Utrhl jsem ji nechal odležet a teď ho jím. Středně sladké, měkké ale málo šťavnaté.  Navíc ale chutnají našim kosákům, kteří v zimě vyzobou jedno denně. JS
Česnek sezóna 2020/2021, 7.10.2020
Zkoušel jsem různé odrůdy česneků a hledal tu, která by mi vyhovovala u mne v 500 m. Letos to bude Havel, Dukát a Noname / údajně ruský paličák / ještě zkusím Topaz. Sážu až skutečně padne teplota půdy pod 9°. Mořím pouze Sulkou cca 2 hod a zatím... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 8.9.2020
Pánové nechytejte se za slovíčko. Oba jste prvotřídní znalci a pěstitelé, tak si myslím, že je to zbytečné. Faktem je, že pihovitost Admirálu je jeho velké mínus. Sám mám dva jeden na M106 a druhý na A2. Zatím neplodí, tak jsem sám zvědav co mne... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 7.9.2020
Nádhera. Díky Vaší propagaci odrůd Akane jsem ji také vysadil a letos mám první tři jablka. Bohužel jedno má pihovitost a jedno načaly vosy. Tak jsem jej ochutnal a přestože bylo popotržené bylo velmi dobré. Bude to má oblíbená odrůda. Je zajímavé,... celý příspěvek >
Rubinola, 5.9.2020
Školka Šťastný ji má na M7. Ale nevím zda posílají na Slovensko JS
Víčka na rajském protlaku hned po zavaření vypouklá nahoru, 29.8.2020
Ta víčka byla vypouklá hned po zavaření nebo až když to vystydlo. U ještě horkých sklenic je to normální. 25 minut by mělo stačit, ale musí to být 25 minut po dosažení teploty 85°. Já zavařuji okurky 20 min po dosažení 80° a jsou akorát
Honeycrunch, 17.8.2020
Již existuje. PepaS
Acrobat MZ x Acrobat MZ WG, 5.8.2020
Acrobat bude určitě účinný. Od 1.8. se již neprodává. PepaS
Skvrny na bramborách, 5.8.2020
Strupovitost brambor způsobuje Streptomyces scabies, ochrana je velmi omezená. PepaS
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika