Příspěvky uživatele - 69.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co budete teď vysévat?, 6.3.2019
no ještě sem uplně zapoměla na velmi krásné a chutné Orange Russian 117,takže vlastně bude 14odrůd. Kateřina Š
Co budete teď vysévat?, 6.3.2019
Také sem vysela tento víkend veškerá rajčata-letos jen 13 odrůdv celkovém počtu asi 35ks plus mínus pár kusů.Od všeho krom hybridů sem vysela nadpočet semen a vyberu jen nejlepší z těch co vzejdou. Stupické skleníkové, Žluté no name,... celý příspěvek >
Uragan F1, 27.2.2019
pro mne velmi potěšující zprava o Uraganu.Ja počítám s výsevem veškerých rajčat okolo 10.3.
Předpěstování košťálovin, 26.2.2019
tak mám také vyseto, kedlubny modré Blankyt a Giganty.Semena jsou starší, ale zkoušela sem je, a cosi by ještě mělo vylézt.Stačí mi po 15ks.Zatím je to v byte, ale po vzejití dám bud do pařníku, nebo do bedny zakryté igelitem a ven s... celý příspěvek >
Uragan F1, 26.2.2019
tak moje seminka předevčerem vyklíčily, mam taky víc rostlin, tak to pak přeberu a nechám 3kusy.
Předpěstování košťálovin, 19.2.2019
Ja mam nové parenište ješte v krabici, muž zatím nechce nic rozdelavat. Tak zatim vyseju kedlubny a salat a necham v kelimcich na chodbe. Kateřina Š
Uragan F1, 19.2.2019
To je u tohoto hybridu docela překvapive zjišteni, u mne se vyskytuje toto onemocneni celkem málo, i u podlouhlych odrud, tak doufam, že se nebude moc objevovat ani u Uraganu. Kateřina Š
Uragan F1, 18.2.2019
Pro p.Vladimira Tak aspoň trochu nadeje z jineho konce sveta. Urcite aspon 1-2ks vysadim.
Uragan F1, 18.2.2019
Tak ja mam semena od moravoseed, semena sem nakonec vcera vecer vysela. Pro pripad, ze by klicila dele. Zaujalo mne od. Vimon, co to bylo za nemoc to hnití?Černa hniloba? Kateřina Š
Uragan F1, 17.2.2019
Tak to jste me nepotešila... Asi ho tedy nevyseju.Škoda semen, ale asi je vyhodím. Kateřina Š
Uragan F1, 17.2.2019
Tak nikdo nepřispel... za to sem se nahodne tady dočetla, ze lidem špatne klícila semena a rostliny byly male a plodú malo:(( Tak nevim, jestli ho vubec vyset. Kateřina Š.
Tatiana´s TOMATbase, 16.2.2019
Rubinka je velmi chutna tyčkova odruda cherry doporučuji, budu pestovat už 3 rok. Kateřina Š.
Předpěstování košťálovin, 11.2.2019
Cena je 1300kč, zitra či pozítři dorazí.
Rajčata 2019, 11.2.2019
No vidím, že jich mate požehnane... tak hlavne aby dcera slib dodržela, to by bylo radosti, kdyby to sklízeni zbylo na vás. Já obirání tech mrcku taky nesnáším, tak pestuju už jen odrudu Kalinka, ta mi chutná také, i když cherry jinak... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2019
Tak já si ted objednala polykarbonatovy pařnik, ma 0,5 x 1,8m.Dřív sem mela jen foliakové boudy, už dosloužily, ty byly vhodne jen na otuzovaní přisady paprik a rajčat, a pestovala sem tam ředkvicky, rane kedlubny a salat. Tohle nove snad využiji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika