Příspěvky uživatele - 166.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šetrné odstranění mechu ze střechy, která krmí nádrž na dešťovku k závlaze, 24.2.2019 Obsahuje fotku
Díky za tipy. Pokud pustím skalici teď na střechu, steče mi do nádrže a budu se muset zbavit obsahu celé nádrže - a nejsem si jist, jak dlouho se mi ta chemie bude uvolňovat ze střechy. To samé s popelem. Asi bych musel nějak přesměrovat okap dočasně... celý příspěvek >
Šetrné odstranění mechu ze střechy, která krmí nádrž na dešťovku k závlaze, 23.2.2019
Severní střecha na domě nám po 7 letech zarůstá mechem. Trochu mě to překvapilo, protože má sklon 45°, žádné výklenky a jde o betonovou glazovanou tašku. Ale je tam, mizera zelený - přeci jen je to severní strana a dům je hned vedle prašného pole.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika