Příspěvky uživatele - 138.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršeň obecná - likvidace, 30.7.2020
Před pár dny jsem objevil sršně lézt do udírny, tak jsem prozkoumal veby a zjistil jsem, že musím zachovat klid. Sršeň je klidné zvířatko, choďte kolem nich v klídku, do pozdního podzimu prej zůstane jen matka, zbytek sršňů prej zahyne. Takže počkám... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 20.6.2019
Po pravdě už nevím, já toho mám na zkoušení moc, letos se zatím réva líbí všem, tak až po sklizni sem něco napíšu, jak to dopadlo. Snad nám vosy a jiná havěť něco nechají na jídlo...
Vinná réva - Tereza, 20.6.2019
Zdravím Kájo. Dám na tebe a trochu těch hroznů sundám ať jsou zdravé a dobré. Třešně,,májovky,, jsme už snědli se špačkama napůl, teď jíme z dvou menších třešínek. Slíva je doslova obalená, divoká švestička má taky plno plodů, jabka jsou taky,... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 20.6.2019
Od roku 16 mám z Moravy taky Terez, vloni měla hrozen velký 25cm.  Mám i růžovou Izabelu, letos má hodně květů, mám ji trochu ty květy z půlky proředit? Je jich fakt moc a je mladá. Na,,Mopra´´ z Polešovic k jídlu nemá chuťově u mě zatím... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 19.6.2019
Jsem smutný, mám dva keře a jen jednou mi daly na ukázku pár plodů, pár let nemáme vůbec nic. Podezřívám sýkorky, už mi oklobali i pár větví na meruňce. Zkusím je přikrýt brzo na jaře starou záclonou.
Nemoc na listech vinné révy, 15.6.2019
Nevím co to je ale měl jsem na Mopru něco podobného a stříkal jsem na to Kuprikol, tím prej nikdy nic nezkazím, mi řekl ženy bratranec od Znojma, jinak vinař. Loni už bylo víno lepší, letos vypadá zdravé, květů má hodně. Co s vínem, když je hodně... celý příspěvek >
Opětovně kvetoucí stromy v červnu, 15.6.2019
Mě letní jablůňka kvetla 3X. Řek bych, že ji něco chybí, nějaká základní výživa. Dej ji prostě,,nažrat,, NPK, tam je dost dobrých věcí na výživu. Tím nic nezkazíš. Já takhle vyživuju na jaře všechny stromy a keře.  Já potřebuju taky poradit,... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 19.3.2019
K nám na zahradu chodí jezevec, soused ho párkrát viděl, já ne. Vychytal hraboše, je pravda, že všude díry i v třešínce, až jsem myslel že je v tom namočen i hryzec. Rozvrtal pařezy, pěkně je rozdrbal, asi ho zajímali různí červi. Sousedovi... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 24.2.2019
Tak jsme postříkali broskve proti kadeřavosti a za 6hodin začalo pršet.  Snad to bude v pořádku. Doufám. Ještě to postříkáme Sylitem.
Kouř od lišty, 30.12.2018
Kdo maže, ten jede. Pila Partnerka i Husgvarna na trávu dostávají to, co jim patří. Syn je s nima absolutně spokojen. Motory po zimě startují napodruhý.
Hruška ze škarpy, 7.11.2018
Máš naprostou pravdu. A u nás se furt mluví o Thůjích, všichni kolegové okolo. Jsem fakt překvapenej. Dík za info.
Hruška ze škarpy, 5.11.2018
Kájo, ty zrzavý puchejře na listech jsou od thúji, já ti to zapomněl napsat. sory.
Hruška ze škarpy, 5.11.2018
mám to na hrušce velké taky, nijak ji to nevadí, plodů a krásných je dost, jen to nejím já, ale ty mrchy. To je problém, klapovka zarexovaná je vynikající. Letos nic. No uvidíme jestli překlenu to léto tou zimní odrůdou, jestli jim to nebude chutnat... celý příspěvek >
Hruška ze škarpy, 5.11.2018
jj, celý den mám rozsvícenou svíčku za kamaráda Karla z vojny. Blahopřeju ti Kájo. Na jabloně mi ty mrchy jdou míň. Ta mladá hruška je od té velké klapovky asi 15 metrů, tak snad tam tolik nepůjdou, až to bude rodit. Jen musím sehnat někde... celý příspěvek >
Hruška ze škarpy, 4.11.2018
Nasadil jsi mi brouka Kájo. Mám na zahradě Clapovku a většinou mi plody sežerou vosy a včely. Asi nemají vodu, tak se dávají do hrušek, je tam hmyzu jak lidí na Václaváku. Mám mladou Clapovku - červenou, tak se ji pokusím naroubovat z půlky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika