Příspěvky uživatele - 234.0

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tegera - zkušenosti, 30.3.2023
Doporučte skoré odrody sliviek odolnejšie na šarku dozrievajúce od začiatku 7 mesiaca zhruba do polovice 8 mesiaca.
Skore marhule, 3.2.2023
Nikto tu nechválí Karolu?
Otázky pre skúsených záhradkárov, 30.1.2023
Napadajú piliarky všetky odrody sliviek rovnako alebo je to dané konkrétnou odrodou slivky?
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 2.4.2022
V noci z 3.4 na 4.4 hlásia -14 stupňov.
Kuresia, 9.9.2021
Predajcovia Kuresiu velmi chvália.
Joganta nr.7184, 14.10.2019
Nepraskajú plody na Jogante po silných dažďoch na jeseň pred zberom? Netrpí na moníliu plodov alebo treba robiť postreky proti monílii?
Farbaly, 8.7.2019
Martine, mám Farbaly v Bulharsku, 60mnm. Bergeron jsem už sklidil a F. bude asi za 3 týdny, kolem 1.8. Koupil jsem ji v Exotic plant.com.
Vhodný letný opeľovač k odrode Erika, 22.2.2019
Axe: Myslím že riešite veci ktoré riešiť vôbec netreba. Tie zoznamy "vhodných opeľovačov" sú nezmysel. Ak teda nebývate niekde na samote, kde nerastú žiadne hrušky na kilometre ďaleko. V podstate ide o to, aby opeľovač v širšom okolí kvitol približne... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 22.2.2019
VL: Približne tak ako na fotke. Skrátiť niektoré konáriky (červenou), tak aby koruna nadobudla zhruba tvar pyramídy. Niektoré odkloniť viac k horizontále (žltou), ponechaný nový stredník vyviazať tak aby smeroval kolmo nahor. Dá sa uvažovať aj nad... celý příspěvek >
Ovocinarske noze, 22.2.2019 Obsahuje fotku
Victorinox vyrába rôzne kombinácie, s 3 či 2 čepeľami (foto 1-3) a samozrejme aj jednočepeľové. Ja mám jednočepeľový model 3.9020 (foto 4), ktorý pre potreby vrúbľovania a očkovania bohato postačuje. Niekedy používam aj skalpel s mimoriadne ostrou... celý příspěvek >
Očkování / roubování broskvoní, 20.2.2019
Stručný a názorný návod postupu očkovania broskýň v čase druhej miazgy, od skúseného ovocinára (viď foto). Zaujímavá je informácia o tom namáčaní (podpníkov a event. aj očiek) - s niečím podobným som sa zatiaľ nestretol. IH
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 13.1.2018
Aké máte skúsenosti s Katinkou v odolnosti na tieto choroby? Bola tu dosť chválená.
Harbo, 3.1.2017 Obsahuje fotku
Pre Petra z P.: Hardenpontova je stará odroda, pochádza z Belgicka ešte z 18.storočia. Je osobitá tvarom, na pohľad neveľmi vábna. Na popisy v pomológiách priznám sa veľmi nedám, skôr na vlastnú skúsenosť. Od Hardenpontovej si sľubujem obohatenie... celý příspěvek >
Co to je za strom?, 16.11.2016
Violidendron predsa existuje! (IH featuring Josef). :-)
Melodie na M9, 16.11.2016
Pre Viktora: Takéto preštepovanie stromov nerobím, ak nie som so stromčekom spokojný tak ho vymením kompletne za nový. Takže nechcem rozprávať o niečom čo som si v praxi nevyskúšal. Určite sa nájdu pestovatelia ktorí s tým skúsenosti majú a vyjadria... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika