Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskyne 2024, 10:36
Nemám žádné novinky, jsem věrný osvědčeným odrůdám a v současnosti je to 6 mladých stromků Favorita Morettini III, všechny jsem narouboval nebo naočkoval na semenáčky z broskvových pecek, 5 stromků Springcrest, jeden byl zakoupený v 2016 na GF677,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 10:13
je teprve březen a opravdu záleží hodně na tom, jestli je celou noc jasno nebo je aspoň trochu oblačnosti. U mě v noci polojasno a výsledkem byla teplota jen asi půl stupně pod nulou, to je bez problémů. Jak jsem se podíval, ne všude tak bylo.... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 18.3.2024
Jak už jsem tu před lety psal, zvonkovitým květům broskvoní (nejčastější odrůdy Redhaven, Fairhaven, Cresthaven) mráz do -5° neublíží. Takže zatím bez obav. To ovšem neplatí, když už broskvoně mají mladé plůdky, ale zrovna doba kvetené broskvoní je... celý příspěvek >
Lišejník na švestce, 13.3.2024
Ohledně konstatování, že dnes nelze angrešt bez postřiku vypěstovat, si dovolím poznamenat, před lety už jsme to s panem PP probírali, že dnes už jsou vyšlechtěné odrůdy angreštů, které poměrně slušně odolávají padlí hnědému a není nutné je proti... celý příspěvek >
Lišejník na švestce, 13.3.2024
Lišejníky a mechy na ovocných stromech a bobulovinách opravdu vadí. Ne, že ne. Zejména menší a malé větvičky angreštů, rybízů, ale i zákrskových ovocných stromů lišejníky postupně úplně obalí a zadusí. Mechanické čistění tak malých větviček není... celý příspěvek >
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 12.3.2024
A to je nějaké doporučení třeba VÚBHB, jak jsme si z něho četli loni nějaké materiály? Já o tom kdysi slyšel, ale jen slyšel a neznám důvod. Protože jsou chemicky ošetřené proti plísni? Nebo proto, že jsou malé? Nebo proto, že jsou drahé? Kdo ví,... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 12.3.2024 Obsahuje fotku
Tak to nevím, jak jste k tomu závěru došel, když sám máte takové pěkné fotky. Ale děkuji, mnohokrát, pochvala od Vás mě těší. Walter
Kadeřavost broskvoně 2024, 12.3.2024
Musím se částečně opravit, v průběhu jara odstraňuji průběžne letorosty, na nichž nejsou, případně z nějakého důvodu nevyrašily, květní pupeny. Mojí snahou je udržet také tímto způsobem broskvoně v nízkém tvaru. V podstatě mi nikdy nešlo o nějakou... celý příspěvek >
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 12.3.2024
Namíchejte roztok Previcur Energy a lehce stříkněte rozprašovačem. Dnes se dá koupit v malém balení pod názvem Magnicur Energy. Tak to dělám já. Účinek okamžitý, rostlinám, ani malým neublíží. Walter
Předpěstování košťálovin, 9.3.2024 Obsahuje fotku
Tak nakonec ta sadba ve skleníku vypadá vcelku dobře.
Rajčata 2024, 8.3.2024 Obsahuje fotku
To je ale odrůd, já bych se v tom nevyznal. Dal jsem rajčata druhého naklíčit mým obvyklým způsobem na navlhčený ubrousek do tmy a do tepla, za 2 dny už měla semínka klíčky. Přesadil jsem je do misky se substrátem. Mám letos jen 5 odrůd Crimson... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 8.3.2024
máš pravdu, Milane, je to radost. CC je vytáhlý, ale to nevadí, v nejhorším mu zastříhnu vrchol a tím ho na nějaký čas zastavím. Zbylé Azteky mají na květ, vlevo je ten, co jsem mu omylem ulomil vrchol před pár týdny, druhý zprava už má malilinké... celý příspěvek >
Moniliové spále 2024 STOP, 8.3.2024
taky jsem chtěl vyrazit na monilii, ale u nás bohužel fouká a ještě bude, takže až někdy jindy.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 8.3.2024
co je pro mě překvapující, je skutečnost, že na M9 jde vcelku málo do dřeva, má malé, tenké přírůstky, v podstatě není skoro nic k řezu, což mi vyhovuje, ale prakticky ani nic vhodné k použití na rouby.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 8.3.2024
Jestli to třeba nebude tím, že odrůda Opal není dostatečně rozšířený, odrůda nebyla nikdy v prodeji mezi všemi prodejci, jen ve Fytosu Plzeň a několika dalších spřátelených a od roku 2019 produkce a prodej, zřejmě kvůli nutnosti dodržování licenčních... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika