Příspěvky uživatele - 152.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodný letný opeľovač k odrode Erika, 23.2.2019
Ak by ste aj byvali niekde na samote a potrebovali by ste opelovaca da sa to riesit aj inač ako vysadenim ineho stromceka.Do korunky stromu sa da nastepit ina odroda (napr nachipovat metodou chip budding podla youtube, dobre sa to ujima je to... celý příspěvek >
Vhodný letný opeľovač k odrode Erika, 22.2.2019
Kupte si nejaku poriadnu letnu hrusku ako Williamsova, Harrow de light a spol nie b-čka ako Milada a spol nebudete lutovat.
Roubování, 21.2.2019
Nie takto sa strom nevrubluje, ak uz tak kostrove konare, ale toto je dost stara jablon. Skor by som rozmyslal nad vysadenim novej niekde vedla a pokial dorastie a zacne poriadne plodit tato dozije.
Řez hrušně s dvěma odrůdami, 19.2.2019
Ja by som slabsiu Clappovu(vyrazne skratil) a z odrezka by som nacipoval do Konferencie niekolko chipov(navody na chip budding su na youtube je to jednoduche dobre sa to ujima) a potom zapestoval novu korunku.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika