Příspěvky uživatele - 13.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co budete teď vysévat?, 7.3.2019
Podla toho čo. Staršie semená možu klíčit dlhšie. A samozrejme závislé od teploty. Paradajka asi 5 dní ale stalo sa mi, že som tiež chcela zrušiť a zrazu po cca 10-12 dní vybehla aj cherry hrušková. Paprika 2-3 týždne. Ja to mám v byte na parapete,... celý příspěvek >
Uragan F1, 26.2.2019
8,9,10.3. (2019) je podla lunarneho kalendara deň plodu a mesiac začína dorastať. Čo takto "obetovať" dva - tri dni? Vždy sadim a presádam paradajky podĺa lunarneho kalendára a bez extra starostlivosti je bohatá úroda. Za vyskúšanie nič nedáte... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 21.2.2019 Obsahuje fotku
Po návrate z dovolenky. Anna
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 21.2.2019
Mimmo uvažujete správne. Trošku sa s tým treba pohrať. Hrdlo fľaše zapichujem do hliny. Mne v kvetináči vydrží petka 3-4 dni. Na zahrade používam väčšie bandasky. 20 litrovu položím medzi dve paradajky. Ak vyteká rýchle, prihrniem k dierke viac... celý příspěvek >
Jak zasadit semena rajčat. Od A - Z, 18.2.2019
Treba presadzať do váčšieho. Ja používam odrezaný spodok plastovej 1,5 -2 litrovej fľaše a postupne prisypávam zeminu. Paradajka dá energiu do koreňov a nevyťahuje sa. Stonky sú hrubé. Duben je dosť neskoro. Ja už pred prázdninami oberám úrodu. Podľa... celý příspěvek >
Vyštipování rajčat, 24.6.2018
Ak majú 1,5 m určite to nie sú kríčkové a zvlášť ak si kúpila hotové priesady niekde na trhu. Ešte mi žiadna kríčková nevyrástla viac ako 70 cm. Oporu kolik dávam a volne priviažem aby neležali na zemi. Tie datlove a kokteilové nechaj tak 3 stonky.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika