Příspěvky uživatele - 220.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množství oleje u Hondy HRG 415 C3, 19.6.2008
Dobrý den.  Píšu jen ohledně množství oleje v sekačce Honda. Mám Hondu HRG 415 C3. V návodu se uvádí, že množ. oleje má být 0.55l. Já jsem dnes měnil olej, a nalil jsem 0,5l a bylo to nad horní hranici, tak jsem odlil a vrátil spět olej do... celý příspěvek >
Množství a měření oleje, 5.6.2008
Nebojte, čtu pečlivě návody. Odkud-pokud má být olej je nakresleno na obrázku, ale jestli měřit v zašroubované nebo jen zastrčené pozici o tom není ani zmínka. A když už, tak asi v Hondě nečtou návody, to by nedali 2.5-3cm nad horní hranici. A jak... celý příspěvek >
Množství a měření oleje, 3.6.2008
Moc děkuji za schéma + radu.
Co koupit za sekacku? zahrada 1500m2, stromy keře, lehky svah, 3.6.2008
Vzal bych nějakou z řady Honda nebo aspoň z motorem Honda.
Množství a měření oleje, 3.6.2008
Dobrý den. Potřeboval bych radu ohledně měření oleje u Hondy HRG 415 C3 PDE. Mám novou sekačku a na měrce na olej mě ukazuje tak 2.5cm nad mřížkováním (xxxxxxxx- tak je označeno rozmezí kde by měl být olej). Myslím si že by měl být olej tak v půlce... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko, Honda ne HQ? - do 15 000Kč, 21.5.2008
Dobrý den. Vzal bych tu HONDA HRG 465 C3 SDE, jsou to dobré stroje a co jsem se díval je ze všech 3 modelu nejlehčí. A vzhledem k tomu že sní bude sekat i Vaše žena, by to byla dobrá volba. Husqvarna mě připadá taková dost přeplácaná (je to jen mů... celý příspěvek >
Pomůže někdo z výběrem motoru, 11.5.2008
Máte někdo zkušenosti z touto sekačkou Honda HRG 415 C3 PDE, a z Hondou vůbec. Nebo radši vzít sekačku z Brigss motorem. Někdo píše že je lepší Honda, jiný že Brigss motor. Tak že teď nevím? Můžete napsat i něco navíc, ohledně... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Honda nebo Hecht?, 9.5.2008
Dobrý den. Rozhoduji se mezi sekačkou Honda (celá Honda), nebo jen motor Honda a šasi Hecht nebo pro sekačku s motorem Brigs. Je to na sekání cirka 350- 450 m2. Bude sni sekat i manželka. Zatím se mě jeví líp Honda. (HRG 415 C3 PDE) Tak jestli to... celý příspěvek >
Rada ohledně: sekačky, 7.5.2008
Poraďte ještě někdo. PROSÍM. Trávu už mám vysokou. DĚKUJI
Rada ohledně: sekačky, 2.5.2008
Dobrý den. Potřeboval bych radu: Dosloužila mě po 9 letech sekačka AL-KO 38 B-Tecumsech motor. V servisu mě bylo řečeno že mám dosti zachovalé šasi, a nabídli, že mě tam dají repasovaný (vyvložkovaný válec)Brigs nebo Tecumsech za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika