Příspěvky uživatele - 106.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznate ji nekdo? Letni maslovka, 11.4.2019 Obsahuje fotku
Takto vypada kmen
Poznate ji nekdo? Letni maslovka, 9.4.2019
Nemůže to být třeba kongresovka? Snažím se hledat podle obrázků na netu, ale mam moc tipů...
Poznate ji nekdo? Letni maslovka, 9.4.2019
ještě poznamenávám, že vzhled hrušky může být toršku horší, protože o stromy není už přes 10 let staráno, spíš ještě déle. zahrada je prázdná. 
Poznate ji nekdo? Letni maslovka, 9.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den,  hledám hrušku z jedné zahrady. Jediné, co mi bylo řečeno, že se jedná o velmi chutnou máslovku letní. Jsou to staré stromy. HLedám, co by mohla být zač. Je neuvěřitelně šťavnatá a pevná. Vzhled, co kus to zlašťní tvar. Pomůže mi... celý příspěvek >
Bila zemina - houby?, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Ta zemina se meni na kameni. Na tvrde kusy.
Bila zemina - houby?, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Včera jsme se to místo pokusili vykopat. Napadená místa jsme vyhodili a ošetřili i okolí haš. vápnem.
Bila zemina - houby?, 1.4.2019
Dobry den, Pred 3 roky jsme zasadili na zahrade hrusku. Bohuzel vsechny mlade vyhony cernaji a hrusce nedorustaji vetve. Stromek velmi malo zesili. Dali jsme ho do kyblu s novou hlinou, ale vykopali jsme bilo- cernou zeminu. Ty kusy jsou citit... celý příspěvek >
Pichlava salátovka. Nepoznáte ji někdo?, 19.2.2019
u nas v zahradnictvi maji klasicke seminka zeleniny. zadne specialitky. budu muset brouzdat po netu. 
Pichlava salátovka. Nepoznáte ji někdo?, 19.2.2019
To vlastně máte pravdu. Neustále se ty druhy mění.  Pak se v tom má člověk vyznat. Letos chci sázet okurky prvně a vůbec nevím, co za druhy. HLedám na netu už pár dnů. Doporučují ty, co se mi na obrázích vůbec nelíbí. Marně hledám ty, co mi... celý příspěvek >
Klasicke rajce vs cherry, 18.2.2019
Dobrý den,  prosím o radu. objevila jsem odrudu mini (cherry) roma a hledám někde v okolí semínka. Všude mají v nabídce jen Roma. Chutnaji velká rajčata i cherry vždy stejně? Když se jmenují stejně? 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika