Příspěvky uživatele - 13.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování keříčkových rajčat, 30.5.2019
Děkuji za reakce. Zkouším několik různých odrůd - Hana, Roma, Dalimil, Salus. Některé rostlinky rostou velmi bujně, tak jsem je trochu vyštípal, tak jsem asi chybu neudělal. Hezký den :-)
Pěstování keříčkových rajčat, 30.5.2019
Ahoj, mám jednoduchou otázku: keříčková rajčata (neptám se na truhlíkové a balkónové odrůdy), vyštipovat či nevyštipovat?
Je to padlí?, 18.2.2019
Mockrát děkuji. Teprve začínám a nevím nic :-) Má smysl stříkat preventivně proti padlí? Např. Biotonem?
Je to padlí?, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Poznáte dle fotek jestli je to padlí? Jsou tím obaleny letorosty na malých stromkách, před rokem zasazených. Odrůda Julie. Díky.
Černé fleky na listech rajčete, 25.6.2018 Obsahuje fotku
Ahoj, letos jsme založili zahrádku a pustili se nadšeně do pěstování. Začali jsme rajčaty a objevil se jeden trabl. Nedokázal jsem přesně identifikovat co se s listy děje a tak se zkouším ptát tady. Na spodních listech se objevují černé fleky,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika