Příspěvky uživatele - 3.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas meranie cukru, 19.2.2019
Přiznám se, že nevím, nemám praktické zkušenosti s ředěním takových kvasů. Takové ovoce jsem neměl. Spíš s docukřováním... Ale jak jsem psal, tak bych ředil nebo kvas držel v teple podobně jako ty medoviny a vína. Protože pravdou je, že... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 19.2.2019
A ešte jedna vec máme slivkový kvas konkrétne durandzie a boli už dlhšiu dobu pri teplote okolo 11°C a už im Brix neklesalo (stále okolo 15), tak sme dali do tepla 18°C a je vidno, že kvasia aj na chuti poznať, že ešte nie sú ready, ale podľa... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 18.2.2019
host - xxx.xxx.59.55, dík za odkaz, pěkné čtení, ale přijde mi to pro zkoušku, rychlé info o stavu kvasu, poněkud zbytečně složité. * Když už, není lepší obsah lihu v kvasu zjistit destilační zkouškou? Z reprezentativního vzorku kvasu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika