Příspěvky uživatele - 65.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez kedy sa má strihať, 19.2.2019
Pane P. Moc si vážím ochoty zabývat se mým dotazem. Děkuji Vám za to, stejně jako za rady, které jste mi dal. Pěkné dny, přeji. S úctou, Lenča.
Výchovný rez kedy sa má strihať, 18.2.2019
Děkuji Vám za pochopení mé situace. Budu kromě studia knih hledat i živého dobrého " řezače" stromů. S úctou, Lenča.
Výchovný rez kedy sa má strihať, 18.2.2019
Děkuji, četla jsem a pokračuji. S úctou, Lenča.
Výchovný rez kedy sa má strihať, 18.2.2019
Dobrý den, vůbec řezu stromků nerozumím. Způsobů je navíc mnoho. V jedné staré knížce psali, že se větvičky zatěžují závažím nebo se jiným způsobem ovlivňuje směr jejich růstu (rozvorou), neřežou...(pochopila jsem, že důvodem je větší plodnost větví,... celý příspěvek >
Ledek amonný s dolomitem, 18.2.2019
Dobrý den. Každý rok ve skleníku (rajčata, papriky...) rotavátorem na jaře zapravíme (manžel) odleželý chlévský hnůj (koňský + hovězí). Jeden rok byla rajčata a papriky napadeny nekrózou. Chtěla bych půdu obohatit o vápnitý dolomit dle rad zde, ale... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika