Příspěvky uživatele - 47.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr odrůdy, 17.2.2019
Dobrý den, prosím o radu ohledně výběru odrůdy jabloně.Jablon budu chtít na podnoži MM106 pro polokmen.Chtěl bych odrůdu, která bude dobrá na cht -néé navinulá až do kysela, aby se dalo jablko skladovat, alespon 2 měsíce.Mám místo jen na jednu... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 4.2.2019
Dobrý den, můžu Vás zkušené zahrádkáře poprosit o radu, kdy vyset cibuli Globo doma na předpěstování??Dále by mě zajímalo, kdy zhruba vysazujete ven -jako bežnou sazečku začátkem dubna??? Dále by mě zajímalo jak hluboko jí sázíte. Mnohokrát Vám... celý příspěvek >
Šittův řez - 1. rok?, 24.4.2017
Dobrý den, samozřejmě jsem meruňku výchovným řezem již upravil, jednalo se mi pouze o to zda již se provádí Šittův řez 1.rok po výsadbě, děkuji
Leskora, 19.4.2017
Dobrý den, chci se zeptat na podzim jsem zakoupil Leskoru, pani v zahradnictví mi řekla, že vůbec nevadí, že bude na zahradě jen jedna.Nedávno jsem se dočetl, že Leskora není samosprašná, jedná se mi o to jestli bude Leskora rodit, na zahradě mám... celý příspěvek >
Řez, 14.3.2017
Dobrý den, mnohokrát děkuji, jednoduché,stručné, moc děkuji.
Řez, 14.3.2017
Dobrý den, mnohokrát děkuji, jednoduché,stručné, moc děkuji.
Řez, 14.3.2017
Dobrý den, vím,že na internetu je mnoho textu o řezu broskvoní, ale proto prosím vás většinou amatéry, aby mi jednoduše popsali řez, kdy a jak řezat.Všechny texty, které jsem našel jsou většinou psány zahradníky, kteří tomu rozumí, ale pro mě jako... celý příspěvek >
Střih tůje, 3.8.2016
Děkuji jak paní marcele ta i panu/í Beny, opravdu jste mi pomohly, jěště jednou děkuji moc
Střih tůje, 2.8.2016
Dobrý den, chci se zeptat jak se starat o thůje, které jsem letos zasadil, jedná se zhruba o 40 cm sazenice, a moje otázka zní,,jak zastříhávat thůje, ze kterých chci vytvořit zhruba 1,20 m vysokou optickou barieru".Nevím zda je nechat dorůst do této... celý příspěvek >
Vinná réva, 13.5.2016
Dobrý den, moc děkuji za radu, doufám,že se sazenice ujme Petr
Vinná réva, 12.5.2016
Dobrý den, jsem začátečník ohledně pěstování vinné révy, kolem 10.4 jsem vysadil prostokořenou, nekontejnerovanou sazenici vinné révy(odrůda Diamant),můj problém je ten, že se jí vůbec nechce vyrůst, očko tam je, ale nechce se mu vyrašit.Dá se... celý příspěvek >
Sazenice kedluben - vytáhlé, 2.2.2015
Protože nemam tolik místa pro 50 květináčků na parapetu, jednoduše je oddělím, květináč rozdělím na dvě poloviny pomocí přepážky z pvc.
Sazenice kedluben - vytáhlé, 2.2.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné vytáhlé sazenice kedluben přesadit po 2 do květináče až po první děložní lístky??? Zajímalo by mě jestli by to nějak pomohlo k záchraně sazeniček??
Sklizeň ranných brambor, 7.7.2014
dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné již sklízet brambory, které ješte nekvetly, datum výsadby 15.4
Papriky - výsadba do skleníku, 27.4.2014
Dobrý den, je už možné vysazovat papriky do nevytápěneho skleníku??
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika