Příspěvky uživatele - 208.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Děkuji Vám za rady - i ostatním. Současné stromy odstraním, nové ovocné vysazovat nebudu.
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
1) Děkuji za oznámení - bez Vás by mě to ani nepapadlo, že mi je to celé jedno. 2) Taktéž děkuji - půjdu tedy diskutovat hrušně a rez, případně vhodnost a nevhodnost ovocných odrůd pro určité způsoby pěstování v určitých podmínkách hledat... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Jak to tak čtu, tak je to jedna rána za druhou... :D Věřím Vám, ale pak nechápu, proč nám tyto odrůdy na daných podnožích byly doporučeny právě do našich podmínek. Výsadba proběhla na podzim 2019, takže se se stromky ještě nic nedělo, jsou to... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Rozumím. U nás je poloha rozhodně chladnější (zhruba 450 m.n.m, a to jen díky tomu, že jsme vesnička v dolíku, půlhodinka chůze a už jste v Černém Dole, cca 600 m.n.m.). De facto tu býval sníh od polovic října do půlky dubna. Co se pak týče... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Vidíte - já ještě nedoplnil, že bych rád šel cestou ekologickou a extenzivní, tudíž bez chemie, a krom řádného založení koruny v prvních cca pěti letech bych poté na stromy sahal jen minimálně. Proto mě ta rez vyloženě budí ze sna. Tak nějak jsem... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 14.1.2020
Zdravím všechny. Rád bych se na váš obrátil s dotazem, zda má smysl vysazovat na naší zahradě hrušně. Jejich plody mám moc rád, a velmi se mi líbí i svým vzhledem, zvláště pak staré vysokokmeny (které bych v případě vašeho doporučení zkusil na... celý příspěvek >
Dvoužloutková vajíčka, 29.11.2019
S jistotou to nevím jak to pak se slepicí dopadlo. Už je to dlouho, ale maminka to neměla ráda, říkala že se slepice strhá. Tak na tom asi něco bude. Nesla to jen jedna slepice z mnoha. Že máte všechny dvoužloutkové je zajímavé. Bohuna 
Cresthaven dozrává, 1.9.2019
Hlavní sklizeň byla před týdnem. Na stromě jsou už jen zbytky. Když nezmrzne v květu tak je úroda velká i po probírce. Velikost plodů je kolem 200 g, průměr asi 7-8cm. Jsou velké, krásně vybarvené a velmi chutné. Letos ale hodně hnijí po narušení... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 9.8.2019
Ridomil gold a Ortiva jsou systémické, OL je 3 dny. Je to podobné jako Akrobat, ale nevím jestli se to u vás prodavá. Já jsem použila Ortivu na okurky a plíseň se zastavila. Bohuna 
Vykousaná množilka, 7.8.2019
Paní Jiřinko, děkuji za zprávu. Mravenci jsem tam neviděla, ale je možné že se přestěhovali jinam.Já jsem si všimla až těch suchých natí. Některé cibulky byly měkké a už se kazily. Při tom suchu mě to také překvapilo. Kdo si na tom pochutnal jsem... celý příspěvek >
Jak správně ostříhat odkvetlé trvalky?, 3.8.2019
Já ostřihám květy hnedle jak odkvetou je zbytečné aby se vysilovaly semeníky. Stonky stříhám až když zaschnou. Floxy když ostřiháte hnedle po odkvětu tak na tom stonku ještě drobek vykvetou znova. Není to ale už tak velký květ. Bohuna
Název rostliny, 19.7.2019
Tipuji na slez maurský Bohuna
Vykousaná množilka, 19.7.2019 Obsahuje fotku
Prosím vás nevíte co takto vykusuje cibuli množilku. Má skoro suchou nať a žádné kořeny. Bohuna
Výhon okurky ve skleníku uvadá, prosím, čím to je? Je to plíseň?, 26.6.2019
Pravděpodobně klopuška, postříkat proti škůdcům např. Mospilan. Bohuna
Chore jahody, 28.5.2019
Vypadá to na plíseň šedou. Postřik Teldor. Bohuna
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika